xfce-apps.xfce4-panel-profiles - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Panel Profiles
el: Προφίλ Ταμπλό

en: Backup and restore your panel configuration
el: Δημιουργία αντιγράφων και επαναφορά ρυθμίσεων των ταμπλό

en: Filename
el: Όνομα Αρχείου

en: Date Modified
el: Ημερομηνία Τροποποίησης

en: Apply Configuration
el: Εφαρμογή Ρύθμισης

en: Save Configuration
el: Αποθήκευση Ρύθμισης

en: Remove Configuration
el: Διαγραφή Ρύθμισης

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Import
el: Εισαγωγή

en: _Help
el: _Βοήθεια

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: Current Configuration
el: Τρέχουσα Ρύθμιση

en: Today
el: Σήμερα

en: Yesterday
el: Χθες

en: %s (Copy of %s)
el: %s (Αντίγραφο του %s)

en: Import configuration file...
el: Εισαγωγή αρχείου ρύθμισης

en: Cancel
el: Aκύρωση

en: Open
el: Άνοιγμα

en: Invalid configuration file!
    Please select a valid configuration file.
el: Μη έγκυρο αρχείο ρυθμίσεων!
    Παρακαλώ επιλέξτε έγκυρο αρχείο ρυθμίσεων.

en: OK
el: Εντάξει

en: Name the new panel configuration
el: Ονομάστε τη νέα ρύθμιση ταμπλό

en: Backup_%s
el: Αντίγραφο_%s

en: Make a backup of the current configuration
el: Δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας του αρχείου ρυθμίσεων.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Export configuration as...
el: Εξαγωγή ρύθμισης ως...

en: Untitled
el: Χωρίς τίτλο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Select a Folder
el: Επιλέξτε φάκελο

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Application to manage different panel layouts in Xfce
el: Εφαρμογή για τη διαχείριση διαφορετικών σχεδιαγραμμάτων σε Xfce
