xfce4-panel 4.7.0 - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Save the panel configuration
lv: Saglabāt paneļa konfigurāciju

en: Print version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lv: Xfce izstrādātāju komanda. Visas tiesības paturētas.

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu ziņojiet pa kļūdām uz <%s>.

en: Panel %d
lv: Panelis %d

en: Add New Items
lv: Pievienot jaunus vienumus

en: _Search:
lv: _Meklēt:

en: Automatic
lv: Automātiska

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Action Buttons
lv: Darbību pogas

en: Restart
lv: Atiestate

en: Appearance
lv: Izskats

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Display _seconds
lv: Attēlot _sekundes

en: True _binary clock
lv: Patiess _binārs pulkstenis

en: Sho_w AM/PM
lv: Rādī_t AM/PM

en: Clock Options
lv: Pulksteņa uzstādījumi

en: Analog
lv: Analogs

en: Binary
lv: Binārs

en: Digital
lv: Digitāls

en: What time is it?
lv: Cik rāda pulkstenis?

en: Default
lv: Noklusētais

en: Inside Button
lv: Iekšējā poga

en: Launcher
lv: Palaidējs

en: Program launcher with optional menu
lv: Programmu palaidējs ar iespējamu izvēlni

en: Workspace %d
lv: Darbavieta %d

en: Workspace Switcher
lv: Darbavietu pārslēdzējs

en: Switch workspaces using the mouse _wheel
lv: Pārslēgt darbavietas izmantojot peles _ritentiņu

en: Switch between virtual desktops
lv: Pārslēgtiem starp virtuālajām darbvirsmām

en: Show Desktop
lv: Rādīt darbvirsmu

en: Hide all windows and show the desktop
lv: Slēpt visus logus un rādīt darbvirsmu

en: Are you sure you want to clear the list of known applications?
lv: Esat drošs, ka vēlaties notīrīt zināmo lietotņu sarakstu?

en: Notification Area
lv: Paziņošanas ikonu laukums

en: Show _frame
lv: Rādīt _rāmi

en: Failed to acquire manager selection for screen %d
lv: Neizdevās iegūt atlases pārvaldnieku ekrānam %d

en: Area where notification icons appear
lv: Laukums, kur parādās paziņošanas ikonas

en: Show _handle
lv: Rādīt _turi

en: Switch between open windows using buttons
lv: Pārslēgties starp atvērtiem logiem izmantojot pogas

en: Remove Workspace %d
lv: Noņemt darbavietu %d

en: Show workspace _names
lv: Rādīt dar_bavietu nosaukumus

en: Switch between open windows using a menu
lv: Pārslēgties starp atvērtiem logiem izmantojot izvēlnes
