xfce4-panel.xfce-4-20 - en to uk translation catalogue (491 entries)

en: Create Launcher on the panel
uk: Створити запускач на панелі

en: Add a new launcher to the panel based on the information of this desktop file
uk: Додати новий запускач до панелі на основі інформації з його desktop файлу

en: panels;settings;preferences;taskbar;autohide;application menu;start;buttons;launcher;notification area;status;icons;plugins;
uk: панелі;налаштування;властивості;панель завдань;самоховання;меню програм;початок;кнопки;запускач;область сповіщень;стан;значки;втулки;

en: Panel
uk: Панель

en: Customize the panel
uk: Упорядкувати панель

en: Remove
uk: Вилучити

en: Removing the item from the panel also means its configuration will be lost.
uk: Вилучення елемента означає, що вся його конфіґурація буде втрачена.

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити "%s"?

note: properties item
en: _Properties
uk: _Властивості

note: about item
en: _About
uk: _Про програму

note: move item
en: _Move
uk: Пере_містити

note: remove
en: _Remove
uk: _Вилучити

en: Pane_l
uk: Пане_ль

note: add new items
en: Add _New Items...
uk: Дода_ти нові елементи...

note: customize panel
en: Panel Pr_eferences...
uk: Налашт_ування панелі...

note: logout item
en: Log _Out
uk: Вийти з _сеансу

note: help item
en: _Help
uk: _Довідка

note: about item
en: About
uk: Про елемент

en: Show the 'Panel Preferences' dialog
uk: Показати діалог 'Налаштування панелі'

en: PANEL-NUMBER
uk: ПАНЕЛЬ-НОМЕР

en: Show the 'Add New Items' dialog
uk: Показати діалог 'Додати нові елементи'

en: Save the panel configuration
uk: Зберегти конфігурацію панелі

en: Add a new plugin to the panel
uk: Додати нове розширення до панелі

en: PLUGIN-NAME
uk: РОЗШИРЕННЯ-НАЗВА

en: Restart the running panel instance
uk: Перезапустити діючі екземпляри панелі

en: Quit the running panel instance
uk: Завершення запущених екземплярів панелі

en: Do not wait for a window manager on startup
uk: Не очікувати на запуск менеджера вікон

en: Print version information and exit
uk: Вивести інформацію про версію та вийти

note: parse context options
en: [ARGUMENTS...]
uk: [АРГУМЕНТИ...]

en: Type "%s --help" for usage.
uk: Наберіть "%s --help" для використання.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
uk: Група розробників Xfce. Усі права застережено.

en: Please report bugs to <%s>.
uk: Сповіщайте про помилки за адресою <%s>.

note: quit without error if an instance is running
en: There is already a running instance
uk: Вже існує запущений екземпляр

note: spawn ourselfs again
en: Restarting...
uk: Перезапуск...

en: Failed to show the preferences dialog
uk: Не вдалось показати діалог налаштування

en: Failed to show the add new items dialog
uk: Не вдалось показати діалог додавання нових елементів

en: Failed to save the panel configuration
uk: Не вдалось зберегти конфігурацію панелі

en: Failed to add a plugin to the panel
uk: Не вдалось додати розширення до панелі

en: Failed to restart the panel
uk: Не вдалось перезапустити панель

en: Failed to quit the panel
uk: Не вдалось вийти з панелі

en: Failed to send D-Bus message
uk: Не вдалось відіслати повідомлення D-Bus

en: No running instance of %s was found
uk: Не знайдено запущених екземплярів %s

en: Do you want to start the panel? If you do, make sure you save the session on logout, so the panel is automatically started the next time you login.
uk: Ви бажаєте запустити панель? Якщо так, то тоді переконайтеся, що Ви зберегли сесію при виході, щоб наступним разом при вході панель запускалася автоматично.

en: Execute
uk: Виконати

en: Failed to launch the migration application
uk: Не вдалось запустити програму міграції

en: Plugin "%s" could not be loaded, do you want to remove it from xfce4-panel configuration?
uk: Розширення "%s" не було завантажено, бажаєте його видалити з конфігурації панелі xfce4?

en: This plugin is in the current xfce4-panel configuration but could not be loaded, probably due to an installation issue. If you know what you're doing, you can remove it permanently, otherwise you'd better quit and make a backup of the current configuration using %s, before checking your installation and trying to start xfce4-panel again.
uk: Це розширення є у поточній конфігурації панелі xfce4, але його не вдалося завантажити, ймовірно, через проблему з установкою. Якщо ви знаєте, що робите, ви можете видалити його назавжди, інакше вам краще вийти і зробити резервну копію поточної конфігурації за допомогою %s, перед тим, як перевірити установку і спробувати запустити панель xfce4 ще раз.

en: Plugin loading failure
uk: Збій завантаження розширення

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: This will create a new launcher plugin on the panel and inserts the dropped files as menu items.
uk: Це створить новий запускач додатку на панелі і вставить кинуті файли як пункти меню.

en: Create _Launcher
uk: Створити _запускач

en: Create new launcher from %d desktop file | Create new launcher from %d desktop files
uk[0]: Створити новий запускач з desktop-файлу %d
uk[1]: Створити новий запускач з desktop-файлів %d
uk[2]: Створити новий запускач з desktop-файлів %d
uk[3]: Створити новий запускач з desktop-файлів %d

en: You have started X without session manager. Clicking Quit will close the X server.
uk: Ви запустили X без менеджера сесії. Натискання на кнопку виходу закриє X-сервер.

en: Quit
uk: Завершити

en: Are you sure you want to quit the panel?
uk: Ви впевнені, що бажаєте закрити панель?

en: Failed to execute command "%s"
uk: Не вдалось виконати команду "%s"

en: Invalid plugin event syntax specified. Use PLUGIN-NAME:NAME[:TYPE:VALUE].
uk: Присвоєно неправильну подію плагіну. Використовуйте ПЛАГІН-НАЗВА:НАЗВА[:ТИП:ЗНАЧЕННЯ].

en: Invalid hint type "%s". Valid types are bool, double, int, string and uint.
uk: Неправильний тип виклику "%s". Правильними типами є bool, double, int, string та uint.

en: Unable to open the e-mail address
uk: Неможливо відкрити адресу e-mail

en: The panel of the Xfce Desktop Environment
uk: Панель для середовища стільниці Xfce

en: Add New Item
uk: Додати новий елемент

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Add
uk: _Додати

en: Please choose a panel for the new plugin:
uk: Будь-ласка виберіть панель для нового розширення:

en: Panel %d
uk: Панель %d

en: Because the panel is running in kiosk mode, you are not allowed to make changes to the panel configuration as a regular user
uk: Через встановлений режим кіоска, Вам не дозволено робити зміни до конфігурації панелі в режимі звичайного користувача

en: Modifying the panel is not allowed
uk: Модифікацію панелі не дозволено

en: Add New Items
uk: Додати нові елементи

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Search:
uk: _Пошук:

en: Enter search phrase here
uk: Введіть тут фразу пошуку

en: Plugin "%s" unexpectedly left the panel, do you want to restart it?
uk: Розширення "%s" раптово зникло з панелі, бажаєте його перезапустити?

en: The plugin restarted more than once in the last %d seconds. If you press Execute the panel will try to restart the plugin otherwise it will be permanently removed from the panel.
uk: Розширення перезапускалось більше одного разу за останніх %d секунд. Якщо Ви натиснете Виконати панель спробує перезапустити це розширення, інакше воно буде повністю видалено з панелі.

en: Plugin Restart
uk: Перезавантажити розширення

en: _Execute
uk: Вико_нати

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Primary
uk: Початково

note: I18N: monitor name in the output selector
en: Monitor %d
uk: Монітор %d

en: The panel and plugin configurations will be permanently removed
uk: Панель та конфігурації розширень будуть видалені

en: Are you sure you want to remove panel %d?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити панель %d?

note: I18N: append (external) in the preferences dialog if the plugin * runs external
en: %s <span color="grey" size="small">(external)</span>
uk: %s <span color="grey" size="small">(зовнішній)</span>

note: I18N: tooltip in preferences dialog when hovering an item in the list * for external plugins
en: Internal name: %s-%d
    PID: %d
uk: Внутрішня назва: %s-%d
    PID: %d

note: I18N: tooltip in preferences dialog when hovering an item in the list * for internal plugins
en: Internal name: %s-%d
uk: Внутрішня назва: %s-%d

en: If you remove the item from the panel, it is permanently lost.
uk: Якщо Ви видалите цей елемент з панелі, він буде повністю втрачений.

en: Are you sure that you want to remove these %d items?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити ці %d елементи?

en: If you remove them from the panel, they are permanently lost.
uk: Якщо ви видалите їх з панелі, вони будуть остаточно втрачені.

en: Never
uk: Ніколи

en: Intelligently
uk: Розумно

en: Always
uk: Завжди

en: Horizontal
uk: Горизонтальна

en: Vertical
uk: Вертикальна

en: Deskbar
uk: Панель

en: None (use system style)
uk: Нічого (використовувати системний стиль)

en: Solid color
uk: Рівний колір

en: Background image
uk: Малюнок фону

en: Panel Preferences
uk: Налаштування панелі...

en: Profiles:
uk: Профілі:

en: _Backup and restore
uk: _Резервна копія і відновлення

en: Switch between panel presets
uk: Перемикання між налаштуваннями панелі

en: Add a new panel
uk: Додати нову панель

en: Remove the currently selected panel
uk: Видалити поточну виділену панель

en: <b>General</b>
uk: <b>Основне</b>

en: M_ode:
uk: _Режим:

en: Span mo_nitors
uk: Об'єднати моні_тори

en: Select this option to extend the panel over multiple monitors.
uk: Виберіть цю опцію щоб розтягнути панель на декілька моніторів.

en: _Lock panel
uk: _Заблокувати панель

en: Select this option to hide the handles of the panel and lock its position.
uk: Виберіть цю опцію щоб сховати тримачі панелі та зафіксувати їх позиції.

en: _Reserve space on screen edges for the panel
uk: _Резервувати місце на краях екрана для панелі

en: Select this option if you don't want maximized windows to cover the area behind the panel. This only works when the panel is attached to a screen edge.
uk: Виберіть цей параметр, якщо ви не хочете, щоб розгорнуті вікна покривали область за панеллю. Це працює лише тоді, коли панель прикріплена до краю екрана.

en: Au_tomatically hide the panel:
uk: Автоматично _приховувати панель:

en: O_utput:
uk: В_ивід:

note: I18N: name of the section (frame) in the panel preferences where the user can define the length and size of the panel
en: <b>Measurements</b>
uk: <b>Виміри</b>

en: Row _size (pixels):
uk: Розмір _рядка (пікселі):

en: Num_ber of rows:
uk: Кількі_сть рядків:

en: L_ength (pixels):
uk: _Довжина (в пікселях):

en: Border width (pixels):
uk: Ширина рамки (пікселів):

en: A_utomatically increase the length
uk: А_втоматично збільшувати довжину

en: Select this option to automatically increase the length of the panel if the plugins request more space.
uk: Виберіть цю опцію щоб автоматично збільшувати довжину панелі, якщо плагіни потребують більше місця.

en: D_isplay
uk: _Дисплей

en: Dark mode
uk: Темний режим

en: <b>Background</b>
uk: <b>Тло</b>

en: _Style:
uk: _Стиль:

en: C_olor:
uk: К_олір:

en: Pick a Panel Color
uk: Виберіть колір панелі

en: _File:
uk: Ф_айл:

en: Select A Background Image
uk: Вибрати малюнок фону

en: <b>Icons</b>
uk: <b>Ікони</b>

en: Adjust size au_tomatically
uk: Автоматичне на_лаштування розміру

en: Fixed icon _size (pixels):
uk: Фіксований розмір піктограми (пікселі):

en: <b>Opacity</b>
uk: <b>Прозорість</b>

en: Configure...
uk: Налаштування...

en: <b>Compositing is currently disabled</b>
    Enable compositing in the window manager for opacity settings in the panel.
uk: <b>Композиція наразі вимкнена</b>
    Увімкніть компонування в менеджері вікон для налаштування непрозорості на панелі.

note: I18N: label for the enter transparency slider
en: _Enter:
uk: _Ввід:

note: I18N: label for the leave transparency slider
en: _Leave:
uk: _Залишити:

en: Transparency when the pointer is not hovering over the panel, with 0 being fully transparent and 100 fully opaque.
uk: Прозорість коли вказівник не знаходиться над панеллю, 0 (прозоре) та 100 (видиме).

en: Appeara_nce
uk: Зовніш_ній вигляд

en: Add new item to this panel
uk: Додати новий елемент до цієї панелі

en: Remove currently selected item
uk: Видалити поточний виділений елемент

en: Edit the currently selected item
uk: Редагувати поточний вибраний елемент

en: Show about information of the currently selected item
uk: Показати інформацію про поточний виділений елемент

en: Move currently selected item up by one row
uk: Перемістити поточний виділений елемент вверх на один рядок

en: Move currently selected item down by one row
uk: Перемістити поточний виділений елемент вниз на один рядок

en: Ite_ms
uk: Е_лементи

en: _New Game
uk: _Нова гра

en: _Level:
uk: _Рівень:

en: Novice
uk: Новачок

en: Intermediate
uk: Середній

en: Experienced
uk: Досвідчений

en: Expert
uk: Експерт

en: _Lock Panel
uk: _Заблокувати панель

en: Failed to load the default configuration
uk: Не вдалось завантажити типову конфігурацію

en: Panel config needs migration...
uk: Потрібно провести міграцію конфігурації панелі...

en: Failed to migrate the existing configuration
uk: Не вдалось провести міграцію старої конфігурації панелі

en: Panel configuration has been updated.
uk: Конфігурацію панелі оновлено.

en: Action Buttons
uk: Кнопки дій

en: Session Menu
uk: Меню сеансу

en: Full Name
uk: Повна назва

en: Username
uk: Імʼя користувача

en: User ID
uk: ID користувача

en: Custom
uk: Інший формат

en: Appeara_nce:
uk: Зовніш_ній вигляд

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Custo_m title:
uk: Вла_сний заголовок:

en: General
uk: Основне

en: Visible
uk: Видиме

en: Action
uk: Дія

en: _Show confirmation dialog
uk: _Показати підтвердження

en: Show a confirmation dialog with a 30 second timeout for some of the actions.
uk: Показати діалогове вікно підтвердження з 30-секундним тайм-аутом для деяких дій.

en: _Actions
uk: _Дії

en: Log Out
uk: Вийти

en: _Log Out
uk: _Вийти

en: Are you sure you want to log out?
uk: Дійсно бажаєте вийти?

en: Logging out in %d seconds.
uk: Вихід через %d секунд.

en: Log Out...
uk: Вийти з сеансу...

en: Log _Out...
uk: Вийти з _сеансу...

en: Switch User
uk: Переключити користувача

en: _Switch User
uk: _Переключити користувача

en: Lock Screen
uk: Блокувати екран

en: Loc_k Screen
uk: _Блокувати екран

en: Hibernate
uk: Приспати

en: _Hibernate
uk: _В сплячку

en: Do you want to suspend to disk?
uk: Ви бажаєте призупинити на диск?

en: Hibernating computer in %d seconds.
uk: Комп'ютер засне через %d секунд.

en: Hybrid Sleep
uk: Гібридна сплячка

en: _Hybrid Sleep
uk: _Гібридна сплячка

en: Do you want to hibernate and suspend the system?
uk: Ви бажаєте перевести систему у сплячку і приспати?

en: Hibernating and Suspending computer in %d seconds.
uk: Засинання і сплячка через %d секунд.

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Sus_pend
uk: _Призупинити

en: Do you want to suspend to RAM?
uk: Ви бажаєте призупинити на RAM?

en: Suspending computer in %d seconds.
uk: Комп'ютер призупиниться через %d секунд.

en: Restart
uk: Перезапустити

en: _Restart
uk: _Перезавантажити

en: Are you sure you want to restart?
uk: Дійсно бажаєте перезавантажити?

en: Restarting computer in %d seconds.
uk: Перезавантаження комп'ютера через %d секунд.

en: Shut Down
uk: Вимкнути комп'ютер

en: Shut _Down
uk: Ви_мкнути

en: Are you sure you want to shut down?
uk: Ви впевнені, що бажаєте виключити?

en: Turning off computer in %d seconds.
uk: Вимкнення комп'ютера за %d секунд.

en: Separator
uk: Розділювач

en: Failed to run action "%s"
uk: Не вдається запустити дію "%s"

en: Little Mouse
uk: Маленька мишка

en: Log out, lock or other system actions
uk: Завершення сеансу, блокування чи інші системні дії

en: Applications Menu
uk: Меню програм

en: _Icon:
uk: _Значок:

en: Button _title:
uk: Назва _кнопки:

en: Show button on one _line
uk: Показувати кнопку в одному _рядку

en: _Show button title
uk: _Показувати назву кнопки

en: Show application d_escription in tooltip
uk: Показувати опис програми _у підказках

en: Show ic_ons in menu
uk: Показувати значк_и в меню

en: Show generic application n_ames
uk: Показувати загальні н_азви програм

en: Select this option to show the generic application name in the menu, for example "File Manager" instead of "Thunar"
uk: Виберіть цю опцію щоб показати основну назву програми в меню, для прикладу "Файловий менеджер" замість "Thunar"

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Use the _default menu
uk: Використовувати типо_ве меню файлу

en: Ed_it Menu
uk: Ре_дагувати меню

en: Use c_ustom menu file:
uk: Використовувати з_мінене меню файлу:

en: Menu _file:
uk: Меню _файл:

en: Select A Menu File
uk: Вибрати Меню Файл

en: Menu File
uk: Меню Файл

note: I18N: default tooltip of the application menu
en: Applications
uk: Програми

en: Select An Icon
uk: Вибрати значок

en: _OK
uk: _Гаразд

note: show an error dialog
en: Failed to execute command "%s".
uk: Не вдається виконати команду "%s".

en: Show a menu containing categories of installed applications
uk: Показати меню, що включає категорії встановлених програм

en: Usage:
uk: Використання:

en: OPTION
uk: ОПЦІЯ

en: Options:
uk: Параметри:

en: Popup menu at current mouse position
uk: Спливаюче меню в позиції вказівника миші

en: Show help options
uk: Показати опції допомоги

en: Week %V
uk: Тиждень %V

en: Failed to execute clock command
uk: Не вдалось виконати команду годинника

en: Custom Format
uk: Довільний формат

en: Decimal
uk: Десятковий

en: Sexagesimal
uk: Шістдесятковий

en: Binary time
uk: Двійковий час

en: Date, then time
uk: Дата, потім час

en: Time, then date
uk: Час, потім дата

en: Date Only
uk: Лише дата

en: Time Only
uk: Лише час

en: Analog
uk: Аналоговий

en: Binary
uk: Двійковий

en: Digital
uk: Цифровий

en: Fuzzy
uk: Приблизно

en: LCD
uk: Рідкокристалічний

en: Clock
uk: Годинник

en: Name of a timezone corresponding a file in the zoneinfo database, for example "America/New_York". Leave empty to use the localtime.
uk: Назва часової зони, що відповідає файлу в базі zoneinfo, наприклад "Europe/Kiev". Залишіть порожнім для використання локального часу.

en: Time_zone:
uk: Часова _зона:

en: Time and Date _Settings...
uk: Налаштування _часу та дати...

en: Time Settings
uk: Налаштування часу

en: If set, this command is run when the plugin is left-clicked, instead of displaying the default calendar.
uk: Якщо встановлено, ця команда виконується під час натискання лівою кнопкою миші на розширенні, замість відображення календаря за замовчуванням.

en: Co_mmand:
uk: Ко_манда:

en: _Show week numbers
uk: Показувати номери _тижнів

en: Calendar
uk: Календар

en: The format describes the date and time parts to insert into the panel. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. Similarly, <b></b> tags will make the text bold. See the "Help" page for additional information.
uk: Формат описує вигляд дати та часу при їх вставлянні у панель. Наприклад, %Y буде замінено на рік, %m на місяць та %d на день. Теги<b></b> зроблять текст погрубленим. Додаткову інформацію дивіться на сторінці "Допомога".

en: _Tooltip format:
uk: Формат спливаючого повідомл_ення:

en: _Layout:
uk: Розкла_дка:

en: Sho_w AM/PM
uk: По_казувати AM/PM

en: Fl_ash time separators
uk: Б_лимаючий розділювач часу

en: 24-_hour clock
uk: 24-годинний фо_рмат годинника

en: Binary mode:
uk: Двійковий режим:

en: Display _seconds
uk: Показувати _секунди

note: I18N: the fuzziness the *precision* of the fuzzy clock. Time steps of 5, 15 or parts of the day.
en: F_uzziness:
uk: Прибли_зність:

en: Show _inactive segments
uk: Показувати _неактивні сегменти

en: Show gri_d
uk: Показувати розділю_вач

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Format:
uk: Формат:

en: The format describes the date and time parts to insert into the panel. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. Similarly, &lt;b&gt;&lt;/b&gt; tags will make the text bold. See the &quot;Help&quot; page for additional information.
uk: Формат описує частини дати та часу, які потрібно вставити на панель. Наприклад, %Y буде замінено на рік, %m на місяць, %d на день. Аналогічно, теги &lt;b&gt;&lt;/b&gt; зроблять текст напівжирним. Додаткову інформацію дивіться на сторінці &quot;Довідка&quot;.

en: Date
uk: Дата

en: Time
uk: Час

en: Clock Options
uk: Параметри годинника

en: Night
uk: Ніч

en: Early morning
uk: Рано вранці

en: Morning
uk: Ранок

en: Almost noon
uk: Близько полудня

en: Noon
uk: Полудень

en: Afternoon
uk: Після обіду

en: Evening
uk: Вечір

en: Late evening
uk: Пізно ввечері

note: I18N: %0 will be replaced with the preceding hour, %1 with * the comming hour
en: %0 o'clock
uk: %0 година

en: five past %0
uk: п'ять по %0

en: ten past %0
uk: десять по %0

en: quarter past %0
uk: чверть по %0

en: twenty past %0
uk: двадцять по %0

en: twenty five past %0
uk: двадцять п'ять по %0

en: half past %0
uk: пів години по %0

en: twenty five to %1
uk: без двадцяти п'яти %1

en: twenty to %1
uk: без двадцяти %1

en: quarter to %1
uk: без п'ятнадцяти %1

en: ten to %1
uk: без десяти %1

en: five to %1
uk: без п'яти %1

en: %1 o'clock
uk: %1 година

[ctx: one]
note: I18N: some languages have a singular form for the first hour, * other languages should just use the same strings as above
en: %0 o'clock
uk: %0 година

[ctx: one]
en: five past %0
uk: п’ять по %0

[ctx: one]
en: ten past %0
uk: десять по %0

[ctx: one]
en: quarter past %0
uk: чверть по %0

[ctx: one]
en: twenty past %0
uk: двадцять по %0

[ctx: one]
en: twenty five past %0
uk: двадцять п’ять по %0

[ctx: one]
en: half past %0
uk: пів години по %0

[ctx: one]
en: twenty five to %1
uk: без двадцяти п’яти %1

[ctx: one]
en: twenty to %1
uk: без двадцяти %1

[ctx: one]
en: quarter to %1
uk: без чверті %1

[ctx: one]
en: ten to %1
uk: без десяти %1

[ctx: one]
en: five to %1
uk: без п’яти %1

[ctx: one]
en: %1 o'clock
uk: %1 година

[ctx: am]
en: one
uk: одна

[ctx: am]
en: two
uk: дві

[ctx: am]
en: three
uk: три

[ctx: am]
en: four
uk: чотири

[ctx: am]
en: five
uk: п'ять

[ctx: am]
en: six
uk: шість

[ctx: am]
en: seven
uk: сім

[ctx: am]
en: eight
uk: вісім

[ctx: am]
en: nine
uk: дев'ять

[ctx: am]
en: ten
uk: десять

[ctx: am]
en: eleven
uk: одинадцять

[ctx: am]
note: I18N: 12 AM is midnight
en: twelve
uk: дванадцять

[ctx: pm]
en: one
uk: одна

[ctx: pm]
en: two
uk: дві

[ctx: pm]
en: three
uk: три

[ctx: pm]
en: four
uk: чотири

[ctx: pm]
en: five
uk: п'ять

[ctx: pm]
en: six
uk: шість

[ctx: pm]
en: seven
uk: сім

[ctx: pm]
en: eight
uk: вісім

[ctx: pm]
en: nine
uk: дев'ять

[ctx: pm]
en: ten
uk: десять

[ctx: pm]
en: eleven
uk: одинадцять

[ctx: pm]
note: I18N: 12 PM is noon
en: twelve
uk: дванадцять

en: What time is it?
uk: Котра година?

en: Directory Menu
uk: Меню теки

en: Failed to launch application "%s"
uk: Не вдається запустити програму "%s"

en: Failed to query content type for "%s"
uk: Не вдається запитати вміст типу для "%s"

en: No default application found for "%s"
uk: Не знайдено типової програми для "%s"

en: Failed to launch default application for "%s"
uk: Не вдається запустити типову програму для "%s"

en: Failed to execute the preferred application for category "%s"
uk: Не вдається запустити улюблену програму для категорії "%s"

en: Create New Folder
uk: Створити нову теку

en: Create New Text Document
uk: Створіть новий текстовий документ

en: C_reate
uk: С_творити

en: Create & _Open
uk: Створити і _відкрити

en: Enter the new name:
uk: Введіть нову назву:

en: Failed to create folder: %s
uk: Не вдалося створити теку: %s

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Open in Terminal
uk: Відкрити у Терміналі

en: Create Folder...
uk: Створити теку...

en: Create Text Document...
uk: Створення текстового документа...

en: Show a directory tree in a menu
uk: Показувати вміст теки в меню

en: Select A Directory
uk: Виберіть теку

en: _Base Directory:
uk: Базова _тека:

en: Show 'New Text _Document'
uk: Показувати 'Новий текстовий _документ'

en: Show '_New Folder'
uk: Показувати '_Нова тека'

en: Show 'Open in _Terminal'
uk: Показувати 'Відкрити в _терміналі'

en: Show '_Open _Folder'
uk: Показувати '_Відкрити _теку'

en: Menu
uk: Меню

en: Show _hidden files
uk: Показувати п_риховані файли

en: Enter a list of patterns that will be used to determine which files are visible in a directory. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
uk: Введіть список відповідностей які будуть використовуватись для відображення файлів, які будуть видимі в теці. Якщо Ви призначите більше однієї відповідності тут, список елементів мусить розділятись крапкою з комою (так як *.txt;*.doc).

en: _File Pattern:
uk: _Шаблон назви файлу:

en: Filtering
uk: Фільтрування

en: Open launcher menu
uk: Відкрити меню пускача

en: Unnamed Item
uk: Неназваний елемент

en: No items
uk: Немає елементів

en: Failed to open desktop item editor
uk: Не вдалось відкрити редактор елементів стільниці

en: If you delete an item, it will be permanently removed
uk: Якщо Ви видалите елемент, його буде повністю вилучено

en: Unnamed item
uk: Неназваний елемент

en: Are you sure you want to remove "%s"?
uk: Дійсно бажаєте видалити "%s"?

en: Default
uk: Типова

en: North
uk: Північ

en: West
uk: Захід

en: East
uk: Схід

en: South
uk: Південь

en: Inside Button
uk: Всередині кнопки

en: Up
uk: Вгору

en: Down
uk: Вниз

en: _Edit Item
uk: _Редагувати пункт

en: D_elete Item
uk: Вилучити пункт

en: Add Appli_cation
uk: Додати програму

en: New _Application
uk: Нова _програми

en: New _Link
uk: Нове _посилання

en: Add one or more existing items to the launcher
uk: Додати одну або більше наявних елементів до запускача

en: Launcher
uk: Значок запуску

en: Delete the currently selected item
uk: Видалити поточну виділений елемент

en: Add a new empty item
uk: Додати нову порожню панель

en: Add a new hyperlink
uk: Додати нове гіперпосилання

en: Disable t_ooltips
uk: Вимкнути с_пливаючі повідомлення

en: Select this option to disable the tooltips when moving over the panel button or menu items.
uk: Виберіть цю опцію щоб вимкнути спливаючі повідомлення над кнопками панелі чи елементами меню.

en: Show _label instead of icon
uk: Показувати _мітки замість значків

en: Show last _used item in panel
uk: Показати останні _використовувані в панелі

en: Select this option to move the clicked menu item to the panel.
uk: Виберіть цю опцію для переміщення натиснутого елементу меню на панель.

en: _Arrow button position:
uk: Позиція кнопки зі _стрілкою:

en: Advanced
uk: Додатково

en: Program launcher with optional menu
uk: Кнопка запуску програм з додатковим меню

en: Workspace _Settings...
uk: Властивост_і Робочих областей...

en: Unable to open the workspace settings
uk: Неможливо відкрити властивості робочої області

en: Workspace %d
uk: Робоча область %d

en: Buttons
uk: Клавіші

en: Miniature View
uk: Мініатюрний вигляд

en: Workspace Switcher
uk: Перемикач Робочих областей

en: Number of _rows:
uk: Кількість ряд_ків:

en: Show workspace number
uk: Показувати номер робочої області

en: Switch workspaces using the mouse wheel
uk: Перемикати робочі області коліщатком миші

en: Wrap around workspaces
uk: Крутити між робочими областями

en: <b>Appearance</b>
uk: <b>Зовнішній вигляд</b>

en: Switch between virtual desktops
uk: Перемикатись між віртуальними стільницями

en: Transparent
uk: Прозорість

en: Handle
uk: Елемент керування

en: Dots
uk: Крапки

en: _Expand
uk: _Розширити

en: Adds a separator or space between panel items
uk: Додавання розділювача або інтервалу між елементами панелі

en: Restore the minimized windows
uk: Підняти мінімізовані вікна

en: Minimize all open windows and show the desktop
uk: Мінімізувати всі відкриті вікна та показати стільницю

en: Show Desktop
uk: Показати Стільницю

en: _Show on mouse hover
uk: _Показувати при наведенні миші

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Hide all windows and show the desktop
uk: Сховати всі вікна та показати робочу стільницю

en: Clear
uk: Очистити

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
uk: Ви дійсно хочете очистити список відомих елементів?

en: Status Tray Items
uk: Елементи лотка стану

en: C_lear Known Items
uk: _Очистити відомі елементи

en: Resets the list of items and their visibility settings
uk: Скинути список елементів і їхні налаштування видимості

en: _Fixed icon size (pixels):
uk: _Фіксований розмір значка (пікселів):

en: Adjust size _automatically
uk: Налаштувати розмір _автоматично

en: Icons
uk: Значки

en: Arrange _items in a single row
uk: Розташувати _елементи в один ряд

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
uk: Якщо дозволено, переконайтеся, що елементи розміщені в один рядок

en: _Hide items by default
uk: _Ховати елементи за замовчуванням

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
uk: Якщо дозволено, усі нові елементи позначатимуться як "Приховані"

en: _Square items
uk: Елементи в _квадраті

en: Item buttons will take a square when it's possible
uk: Елементи знаходитимуться в квадраті, коли це можливо

en: Item
uk: Елемент

en: Hidden
uk: Приховування

en: Move the selected item one row up
uk: Перемістити вибраний елемент на рядок вище

en: Move the selected item one row down
uk: Перемістити вибраний елемент на рядок нижче

en: Known Items
uk: Відомі елементи

en: _Menu is primary action
uk: _Меню основна дія

en: Left click will always display the menu for item
uk: Клацання правою кнопкою завжди відображатиме меню елемента

en: _Request symbolic icons
uk: _Запитувати символьні значки

en: Load symbolic icons if available
uk: Завантажувати символьні значки, коли це можливо

en: Features
uk: Можливості

en: Status Notifiers
uk: Сповіщувачі стану

en: Systray Icons
uk: Значки системного лотка

en: Unable to start the notification area
uk: Не можу запустити область повідомлень

note: create fake error and show it
en: Most likely another widget took over the function of a notification area. This area will be unused.
uk: Швидше за все інший віджет взяв на себе цю функцію в області повідомлень. Ця область неможливо буде використовувати.

en: The notification area lost selection
uk: Область повідомлень втратила виділення

en: Failed to acquire manager selection for screen %d
uk: Не вдалось отримати управління виділеним для екрану %d

en: Status Tray Plugin
uk: Розширення лотка стану

en: Provides status notifier items (application indicators) and legacy systray items
uk: Відображає елементи сповіщувачів стану (індикатори застосунків) і елементи системного лотка.

en: Nothing
uk: Нічого

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Minimize Window
uk: Мінімізувати вікно

en: New Instance
uk: Новий Екземпляр

en: Timestamp
uk: Відображення часу

en: Group title and timestamp
uk: Групувати назву і штамп часу

en: Window title
uk: Заголовок вікна

en: Group title and window title
uk: Групувати назву і назву вікна

en: None, allow drag-and-drop
uk: Нічого, дозволити захопити-і-перенести (drag-and-drop)

en: Window Buttons
uk: Кнопки вікна

en: Show button _labels
uk: Показувати мітки кнопок

en: Show _flat buttons
uk: Показувати пл_аскі кнопки

en: Show _handle
uk: Показувати _заголовок

en: Show _tooltips
uk: Показати _підказки

en: Sorting _order:
uk: Порядок _сортування:

en: Mi_ddle click action:
uk: Дія _середньої кнопки:

en: _Group windows by application
uk: _Групувати вікна за програмою

en: Restore minimized windows to current _workspace
uk: Відновити мінімізовані вікна для поточної _робочої області

en: D_raw window frame when hovering a button
uk: Малювати ві_кно фрейму, коли кнопка статична

en: _Switch windows using the mouse wheel
uk: _Перемикати вікна за допомогою колеса миші

en: Behaviour
uk: Заголовок

en: Show windows from _all workspaces
uk: Показувати вікна з _усіх робочих областей

en: Show windows from all mo_nitors
uk: Показувати вікна з усіх моні_торів

en: Show only _minimized windows
uk: Показувати тіл_ьки мінімізовані вікна

en: Unable to start new instance of '%s'
uk: Неможливо запустити новий екземпляр для '%s'

en: Launch New Instance
uk: Запустити новий екземпляр

en: Mi_nimize All
uk: Мінімізува_ти всі

en: Un_minimize All
uk: Д_емінімізувати всі

en: Ma_ximize All
uk: Ма_ксимізувати всі

en: _Unmaximize All
uk: Демаксимізувати всі

en: _Close All
uk: Закрити в_сі

en: Switch between open windows using buttons
uk: Перемикатись між відкритими вікнами використовуючи кнопки

en: Desktop
uk: Стільниця

en: No Windows
uk: Без вікон

en: Urgent Windows
uk: Важливі вікна

en: Add Workspace
uk: Додати робочу область

en: Remove Workspace "%s"
uk: Видалити робочу область "%s"

en: Remove Workspace %d
uk: Видалити робочу область %d

en: Icon
uk: Значок

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Window Menu
uk: Меню вікна

en: Button layout:
uk: Розміщення кнопок:

en: Show workspace a_ctions
uk: Показувати дії ро_бочої області

en: Show workspace _names
uk: Показувати _назви робочих областей

en: Enable _urgency notification
uk: Дозволити ва_жливі сповіщення

en: Switch between open windows using a menu
uk: Перемикатись між відкритими вікнами використовуючи меню
