Xfce Panel Plugins - en to am translation catalogue (27 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
am: ቦታዎች

note: Trash
en: Trash
am: ቆሻሻ

en: Desktop
am: ዴስክቶፕ

note: File System (/)
en: File System
am: የ ፋይል ስርአት

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
am: %s በ %s

en: Failed to eject "%s"
am: ማውጣት አልተቻለም "%s"

en: Mount and Open
am: መጫኛ እና መክፈቻ

en: Mount
am: መጫኛ

en: Eject
am: ማውጫ

en: Unmount
am: ማውረጃ

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
am: አካሉን በማውረድ ላይ

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
am: አካሉን በማውጣት ላይ

en: Search for Files
am: ፋይሎች መፈለጊያ

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
am: የ ቅርብ ጊዜ ሰነዶች

en: Close
am: መዝጊያ

note: BUTTON
en: Button
am: ቁልፍ

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
am: _ማሳያ

en: Icon Only
am: ምልክት ብቻ

en: Label Only
am: ምልክት ብቻ

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
am: _ምልክት

note: MENU
en: Menu
am: ዝርዝር

note: SEARCH
en: Search
am: መፈለጊያ

note: Search: command
en: Co_mmand
am: ትእ_ዛዝ

en: Open
am: መክፈቻ

en: Usage:
am: አጠቃቀም:

en: OPTION
am: ምርጫ

en: Options:
am: ምርጫዎች:
