Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (47 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
be: Пераход

en: Access folders, documents, and removable media
be: Дае хуткі доступ да каталогаў, дакументаў і рухомых носьбітаў

note: Trash
en: Trash
be: Сметніца

en: Desktop
be: Працоўны стол

note: File System (/)
en: File System
be: Файлавая сістэма

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
be: %s на %s

en: Failed to eject "%s"
be: Не атрымалася выняць «%s»

en: Failed to unmount "%s"
be: Не атрымалася адмантаваць «%s»

en: Failed to mount "%s"
be: Не атрымалася прымантаваць «%s»

en: Mount and Open
be: Прымантаваць і адкрыць

en: Mount
be: Прымантаваць

en: Eject
be: Выняць

en: Unmount
be: Адмантаваць

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
be: Адмантаванне прылады

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
be: Прылада «%s» будзе адмантаваная сістэмай. Калі ласка, не вымайце носьбіт і не адлучайце прыладу

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
be: Запіс даных на прыладу

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
be: Ёсць даныя, якія неабходна запісаць на прыладу «%s» да вымання. Калі ласка, не вымайце носьбіт і не адлучайце прыладу

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
be: Выманне прылады

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
be: Прылада «%s» будзе вынятая. Гэта зойме пэўны час

en: Search for Files
be: Пошук файлаў

en: _Clear
be: _Ачысціць

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
be: Нядаўнія дакументы

en: Close
be: Закрыць

note: BUTTON
en: Button
be: Кнопка

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
be: _Выгляд

en: Icon Only
be: Толькі значок

en: Label Only
be: Толькі адмеціна

en: Icon and Label
be: Значок і адмеціна

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
be: _Адмеціна

note: MENU
en: Menu
be: Меню

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
be: Паказваць значкі ў _меню

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
be: Паказваць рухомыя _носьбіты

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
be: _Мантаваць і адкрываць пстрычкай кнопкай мышы

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
be: Паказваць з_акладкі

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
be: Паказваць спіс нядаўніх _дакументаў

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
be: Паказваць кнопку _ачысткі спіса

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
be: Колькасць дакументаў у _спісе

note: SEARCH
en: Search
be: Пошук

note: Search: command
en: Co_mmand
be: _Загад

en: Open
be: Адкрыць

en: Open Terminal Here
be: Адкрыць тэрмінал

en: Usage:
be: Выкарыстанне:

en: OPTION
be: ПАРАМЕТР

en: Options:
be: Параметры:

en: Popup menu at current mouse position
be: Паказваць выплыўное меню на бягучай пазіцыі курсора

en: Show help options
be: Паказаць параметры даведкі

en: Print version information and exit
be: Вывесці інфармацыю пра версію
