Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (47 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
bg: Места

en: Access folders, documents, and removable media
bg: Предоставя бърз достъп към папки, документи и преносими устройства

note: Trash
en: Trash
bg: Кошче

en: Desktop
bg: Работен плот

note: File System (/)
en: File System
bg: Файлова система

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
bg: %s на %s

en: Failed to eject "%s"
bg: Неуспешно изваждане на „%s“

en: Failed to unmount "%s"
bg: Неуспешно демонтиране на „%s“

en: Failed to mount "%s"
bg: Неуспешно монтиране на „%s“

en: Mount and Open
bg: Монтиране и отваряне

en: Mount
bg: Монтиране

en: Eject
bg: Изваждане

en: Unmount
bg: Демонтиране

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
bg: Демонтиране на устройство

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
bg: Устройството „%s“  се демонтира от системата. Моля, не го премахвайте.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
bg: Записване на данните на устройството

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
bg: Има данни, които трябва да бъдат записани на устройство „%s“ преди да бъде премахнато. Моля, не го премахвайте.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
bg: Изваждане на устройството

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
bg: Устройството „%s“ се изважда. Това може да отнеме известно време

en: Search for Files
bg: Търсене на файлове

en: _Clear
bg: Изчисти

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
bg: Последно отваряни документи

en: Close
bg: Затваряне

note: BUTTON
en: Button
bg: Бутон

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
bg: Показване

en: Icon Only
bg: Само икона

en: Label Only
bg: Само заглавие

en: Icon and Label
bg: Икона и заглавие

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
bg: Заглавие

note: MENU
en: Menu
bg: Меню

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
bg: Показване на икони в менюто

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
bg: Показване на преносими устройства

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
bg: Монтиране и отваряне при кликване

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
bg: Показване на GTK отметки

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
bg: Показване на последно отваряните документи

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
bg: Показване на опция за изчистване

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
bg: Показван брой

note: SEARCH
en: Search
bg: Търсене

note: Search: command
en: Co_mmand
bg: Команда

en: Open
bg: Отваряне

en: Open Terminal Here
bg: Отваряне на терминал

en: Usage:
bg: Използвани:

en: OPTION
bg: ОПЦИЯ

en: Options:
bg: Опции:

en: Popup menu at current mouse position
bg: Изскачащи менюта в позицията на показалеца на мишката

en: Show help options
bg: Показване на опции за помощ

en: Print version information and exit
bg: Показване на сведения за изданието и изход
