Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (47 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
el: Τοποθεσίες

en: Access folders, documents, and removable media
el: Προσβάσιμοι φάκελοι, έγγραφα και αφαιρέσιμα μέσα

note: Trash
en: Trash
el: Απορρίμματα

en: Desktop
el: Επιφάνεια Εργασίας

note: File System (/)
en: File System
el: Σύστημα αρχείων

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
el: %s σε %s

en: Failed to eject "%s"
el: Αποτυχία κατά την εξαγωγή "%s"

en: Failed to unmount "%s"
el: Αποτυχία κατά την αποπροσάρτηση "%s"

en: Failed to mount "%s"
el: Αποτυχία κατά την προσάρτηση "%s"

en: Mount and Open
el: Προσάρτηση και άνοιγμα

en: Mount
el: Προσάρτηση

en: Eject
el: Εξαγωγή

en: Unmount
el: Αποπροσάρτηση

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
el: Αποπροσάρτηση συσκευής

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
el: Η συσκευή "%s" έχει αποπροσαρτηθεί από το σύστημα. Παρακαλώ μην αφαιρέσετε το μέσο ή αποσυνδέσετε τον οδηγό

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
el: Εγγραφή δεδομένων στη συσκευή

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
el: Υπάρχουν δεδομένα που πρέπει να εγγραφούν στη συσκευή "%s" πριν αυτή αφαιρεθεί. Παρακαλώ μην αφαιρέσετε το μέσο ή αποσυνδέσετε τον οδηγό

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
el: Εξαγωγή συσκευής

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
el: Εξαγωγή της συσκευής "%s". Αυτό μπορεί να πάρει λίγη ώρα

en: Search for Files
el: Αναζήτηση για αρχεία

en: _Clear
el: _Εκκαθάριση

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
el: Πρόσφατα έγγραφα

en: Close
el: Κλείσιμο

note: BUTTON
en: Button
el: Κουμπί

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
el: Εμ_φάνιση

en: Icon Only
el: Μόνο εικονίδιο

en: Label Only
el: Μόνο ετικέτα

en: Icon and Label
el: Εικονίδιο και ετικέτα

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
el: Ετ_ικέτα

note: MENU
en: Menu
el: Μενού

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
el: Εμφάνιση εικ_ονιδίων στο μενού

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
el: Εμφάνιση αφ_αιρέσιμων μέσων

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
el: Προσάρτηση και άν_οιγμα στο click

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
el: Εμφάνιση GTK σ_ελιδοδεικτών

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
el: Εμφάνιση πρόσφατων ε_γγράφων

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
el: Εμφάνιση επιλογής κ_αθαρισμού

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
el: Αρ_ιθμός για εμφάνιση

note: SEARCH
en: Search
el: Αναζήτηση

note: Search: command
en: Co_mmand
el: Εντ_ολή

en: Open
el: Άνοιγμα

en: Open Terminal Here
el: Άνοιγμα τερματικού εδώ

en: Usage:
el: Χρήση:

en: OPTION
el: ΕΠΙΛΟΓΗ

en: Options:
el: Επιλογές:

en: Popup menu at current mouse position
el: Αναδυόμενο μενού σε τρέχουσα θέση του ποντικιού

en: Show help options
el: Εμφάνιση επιλογών βοήθειας

en: Print version information and exit
el: Εμφάνιση πληροφοριών έκδοσης και έξοδος
