Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (47 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
eu: Kokalekuak

en: Access folders, documents, and removable media
eu: Eskuratu karpetan dokumentu eta euskarri aldagarriak

note: Trash
en: Trash
eu: Zakarrontzia

en: Desktop
eu: Mahaigaina

note: File System (/)
en: File System
eu: Fitxategi Sistema

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
eu: %s%s(e)n

en: Failed to eject "%s"
eu: Huts "%s" ateratzean

en: Failed to unmount "%s"
eu: Huts "%s" desmuntatzean

en: Failed to mount "%s"
eu: Huts "%s" muntatzean

en: Mount and Open
eu: Muntatu eta ireki

en: Mount
eu: Muntatu

en: Eject
eu: Atera

en: Unmount
eu: Desmuntatu

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
eu: Gailua desmuntatzen

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
eu: "%s" gailua sistematik desmuntatua izaten ari da.
    Mesedez ez atera euskarria edo gailua desktonektatu

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
eu: Gailuan datuak idatzen

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
eu: "%s" gailuan kendu aurretik gorde behar diren datuak daude. Mesedez ez kendu euskarria edo gailua deskonektatu.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
eu: Gailua egozten

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
eu: "%s" gailua egozten ari da. Denbora apur bat hartu lezake

en: Search for Files
eu: Bilatu fitxategiak

en: _Clear
eu: Gar_bitu

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
eu: Azken dokumentuak

en: Close
eu: Itxi

note: BUTTON
en: Button
eu: Botoia

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
eu: Iku_si

en: Icon Only
eu: Ikonoa bakarrik

en: Label Only
eu: Etiketa bakarrik

en: Icon and Label
eu: Ikono eta etiketa

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
eu: _Etiketa

note: MENU
en: Menu
eu: Menua

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
eu: Ikusi _ikonoak menuan

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
eu: Ikusi euskarri _aldagarriak

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
eu: Muntatu eta ireki _klikatzean

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
eu: Ikusi GTK _laster-markak

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
eu: Ikusi azken _dokumentuak

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
eu: Ikusi garbitze auk_era

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
eu: Ikusteko ze_nbakia

note: SEARCH
en: Search
eu: Bilatu

note: Search: command
en: Co_mmand
eu: Ko_mandoa

en: Open
eu: Ireki

en: Open Terminal Here
eu: Ireki terminala hemen

en: Usage:
eu: Erabilera:

en: OPTION
eu: AUKERA

en: Options:
eu: Aukerak:

en: Popup menu at current mouse position
eu: Menua saguaren kokalekuan

en: Show help options
eu: Ikusi laguntza  aukerak

en: Print version information and exit
eu: Bertsio informazioa inprimatu eta irten
