Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (46 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
kk: Орындар

en: Access folders, documents, and removable media
kk: Бумалар, құжаттар мен ауыстырмалы тасымалдағыштарға қатынас құру

note: Trash
en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

note: File System (/)
en: File System
kk: Файлдық жүйе

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
kk: %s, %s жерінде

en: Failed to eject "%s"
kk: "%s" шығару сәтсіз аяқталды

en: Failed to unmount "%s"
kk: "%s" тіркеуден босату сәтсіз аяқталды

en: Failed to mount "%s"
kk: "%s" тіркеу сәтсіз аяқталды

en: Mount and Open
kk: Тіркеу мен ашу

en: Mount
kk: Тіркеу

en: Eject
kk: Шығару

en: Unmount
kk: Тіркеуден босату

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
kk: Құрылғыны тіркеуден босату

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
kk: "%s" құрылғысын жүйе тіркеуден босатуда. Дискті не тасушыны әзірше алып тастамаңыз.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
kk: Құрылғыға ақпаратты жазу

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
kk: "%s" құрылғысы алынғанша дейін, оған жазылу керек ақпарат бар. Дискті не тасушыны әзірше алып тастамаңыз.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
kk: Құрылғы шығарылуда

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
kk: "%s" құрылғысы шығарылуда. Бұл әрекет біраз уақытты алуы мүмкін

en: Search for Files
kk: Файлдарды іздеу

en: _Clear
kk: Та_зарту

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
kk: Соңғы құжаттар

en: Close
kk: Жабу

note: BUTTON
en: Button
kk: Батырма

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
kk: Көр_сету

en: Icon Only
kk: Тек таңбашалар

en: Label Only
kk: Тек жазу

en: Icon and Label
kk: таңбаша мен жазуы

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
kk: Ж_азуы

note: MENU
en: Menu
kk: Мәзір

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
kk: Мә_зірде таңбашаларды көрсету

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
kk: Ауыст_ырмалы тасымалдағыштарды көрсету

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
kk: Шерткенде тіркеу мен а_шу

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
kk: GTK _бетбелгілерін көрсету

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
kk: Соңғы құжаттар_ды көрсету

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
kk: Тазарту опц_иясын көрсету

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
kk: Көрсетіле_тін саны

note: SEARCH
en: Search
kk: Іздеу

note: Search: command
en: Co_mmand
kk: Ко_манда

en: Open
kk: Ашу

en: Open Terminal Here
kk: Осында терминалды ашу

en: Usage:
kk: Қолданылуы:

en: Options:
kk: Опциялары:

en: Popup menu at current mouse position
kk: Мәзірді тышқанның ағымдағы орнында шығару

en: Show help options
kk: Көмек опцияларын көрсету

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу
