Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (34 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
lv: Vietas

en: Access folders, documents, and removable media
lv: Piekļūst mapēm, dokumentiem un noņemamiem datu nesējiem

note: Trash
en: Trash
lv: Miskaste

en: Desktop
lv: Darbvirsma

note: File System (/)
en: File System
lv: Failu sistēma

en: Failed to eject "%s"
lv: Neizdevās izgrūst "%s"

en: Failed to unmount "%s"
lv: Neizdevās atmontēt "%s"

en: Failed to mount "%s"
lv: Neizdevās nomontēt "%s"

en: Mount and Open
lv: Montēt un atvērt

en: Mount
lv: Montēt

en: Eject
lv: Izgrūst

en: Unmount
lv: Atmontēt

en: Search for Files
lv: Meklēt failus

en: _Clear
lv: _Notīrīt

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
lv: Nesenie dokumenti

en: Close
lv: Aizvērt

note: BUTTON
en: Button
lv: Pogas

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
lv: _Rādi

en: Icon Only
lv: Tikai ikonas

en: Label Only
lv: Tikai etiķetes

en: Icon and Label
lv: Ikonas un etiķetes

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
lv: _Etiķete

note: MENU
en: Menu
lv: Izvēlne

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
lv: Rādīt _ikonu izvēlnē

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
lv: Rādīt _noņemamos datu nesējus

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
lv: Montēt un _atvērt uz klikšķi

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
lv: Rādīt GTK _grāmatzīmes

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
lv: Rādīt nesenos _dokumentus

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
lv: Rādīt _notīrīt iespēju

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
lv: _Attēlojamo vienumu skaits

note: SEARCH
en: Search
lv: Meklēt

note: Search: command
en: Co_mmand
lv: Ko_manda

en: Open
lv: Atvērt

en: Open Terminal Here
lv: Atvērt termināli šeit
