Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (47 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
sk: Miesta

en: Access folders, documents, and removable media
sk: Pristupovať k priečinkom, dokumentom a vymeniteľným médiám

note: Trash
en: Trash
sk: Kôš

en: Desktop
sk: Pracovná plocha

note: File System (/)
en: File System
sk: Súborový systém

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
sk: %s na %s

en: Failed to eject "%s"
sk: Nepodarilo sa vysunúť  "%s"

en: Failed to unmount "%s"
sk: Nepodarilo sa odpojiť "%s"

en: Failed to mount "%s"
sk: Nepodarilo sa pripojiť "%s"

en: Mount and Open
sk: Pripojiť a Otvoriť

en: Mount
sk: Pripojiť

en: Eject
sk: Vysunúť

en: Unmount
sk: Odpojiť

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
sk: Odpájanie zariadenia

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
sk: zariadenie „%s” je odpájané systémom. Prosím, neodstraňujte médium alebo neodpájajte zariadenie

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
sk: Zapisovanie dát na médium

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
sk: Existujú dáta, ktoré je treba zapísať na zariadenie „%s” zapísať pred tým, ako môže byť odstránené. rosím, neodstraňujte médium alebo neodpájajte zariadenie

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
sk: Vysúvanie zariadenia

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
sk: Zariadenie „%s” je vysúvané. Môže to chvíľu trvať

en: Search for Files
sk: Hľadať súbory

en: _Clear
sk: _Vyprázdniť

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
sk: Nedávne dokumenty

en: Close
sk: Zatvoriť

note: BUTTON
en: Button
sk: Tlačidlo

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
sk: _Zobraziť

en: Icon Only
sk: Iba ikonu

en: Label Only
sk: Iba menovku

en: Icon and Label
sk: Ikonu a menovku

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
sk: _Menovka

note: MENU
en: Menu
sk: Ponuka

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
sk: Zobraziť _ikony v ponuke

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
sk: Zobraziť _vymeniteľné médiá

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
sk: Pripojiť a _Otvoriť po kliknutí

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
sk: Zobraziť GTK _záložky

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
sk: Zobraziť nedávne _dokumenty

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
sk: Zobraziť voľbu _Vymazať

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
sk: _Počet zobrazených položiek

note: SEARCH
en: Search
sk: Hľadať

note: Search: command
en: Co_mmand
sk: Prí_kaz

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open Terminal Here
sk: Otvoriť v termináli

en: Usage:
sk: Použitie:

en: OPTION
sk: VOĽBA

en: Options:
sk: Voľby:

en: Popup menu at current mouse position
sk: Zobraziť menu pod ukazovateľom myši

en: Show help options
sk: Zobraziť pomocníka volieb

en: Print version information and exit
sk: Zobrazí informácie o verzii a skončí
