Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (47 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
sl: Mesta

en: Access folders, documents, and removable media
sl: Dostopajte do map, dokumentov in odstranljivih nosilcev

note: Trash
en: Trash
sl: Smeti

en: Desktop
sl: Namizje

note: File System (/)
en: File System
sl: Datotečni sistem

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
sl: %s na %s

en: Failed to eject "%s"
sl: Neuspešno odstranjevanje "%s"

en: Failed to unmount "%s"
sl: Neuspešno odklapljanje "%s"

en: Failed to mount "%s"
sl: Neuspešno priklapljanje "%s"

en: Mount and Open
sl: Priklopi in odpri

en: Mount
sl: Priklopi

en: Eject
sl: Izvrzi

en: Unmount
sl: Odklopi

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
sl: Odklapljanje naprave

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
sl: Sistem odklaplja napravo "%s". Ne odstranjujte medija oz. ne izklapljajte diska.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
sl: Zapisovanje podatkov na napravo

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
sl: Nekaj podatkov se mora še zapisati na napravo "%s", preden je lahko odstranjena. Ne odstranjujte medija oz. ne izklapljajte diska.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
sl: Odstranjevanje naprave...

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
sl: Naprava "%s" bo odstranjena. To lahko traja nekaj časa.

en: Search for Files
sl: Iskanje datotek

en: _Clear
sl: Po_čisti

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
sl: Nedavni dokumenti

en: Close
sl: Zapri

note: BUTTON
en: Button
sl: Gumb

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
sl: _Pokaži

en: Icon Only
sl: Samo ikono

en: Label Only
sl: Samo oznako

en: Icon and Label
sl: Ikono in oznako

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
sl: _Oznaka:

note: MENU
en: Menu
sl: Meni

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
sl: Pokaži _ikone v meniju

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
sl: Pokaži odst_ranljive nosilce

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
sl: Priklopi in _odpri s klikom

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
sl: Pokaži GTK _zaznamke

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
sl: Pokaži nedavne _dokumente

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
sl: Pokaži možnos_t Počisti

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
sl: Število prikaza_nih predmetov

note: SEARCH
en: Search
sl: Iskanje

note: Search: command
en: Co_mmand
sl: U_kaz

en: Open
sl: Odpri

en: Open Terminal Here
sl: Tukaj odpri terminal

en: Usage:
sl: Uporaba:

en: OPTION
sl: MOŽNOST

en: Options:
sl: Možnosti:

en: Popup menu at current mouse position
sl: Meni naj se pojavi pod miškinim kazalcem

en: Show help options
sl: Pokaži možnosti pomoči

en: Print version information and exit
sl: Izpiši informacije o različici in zaključi
