Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (47 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
sr: Места

en: Access folders, documents, and removable media
sr: Приступите фасциклама, документима, и уклоњивим уређајима

note: Trash
en: Trash
sr: Смеће

en: Desktop
sr: Радна површ

note: File System (/)
en: File System
sr: Систем датотека

note: TRANSLATORS: this will result in "<path> on <hostname>"
en: %s on %s
sr: %s на %s

en: Failed to eject "%s"
sr: Нисам успео да избацим „%s“

en: Failed to unmount "%s"
sr: Нисам успео да откачим „%s“

en: Failed to mount "%s"
sr: Нисам успео да прикачим „%s“

en: Mount and Open
sr: Прикачи и отвори

en: Mount
sr: Прикачи

en: Eject
sr: Избаци

en: Unmount
sr: Откачи

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
sr: Откачујем уређај

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
sr: Уређај „%s“ је откачен са система. Молим, не уклањајте уређај и не прекидајте везу с њим

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
sr: Уписујем податке на уређај

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
sr: Одређени подаци требају бити уписани на уређај „%s“, да би уређај био уклоњен. Молим, не извлачите и не уклањајте уређај

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
sr: Избацујем уређај

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
sr: Избацујем уређај: „%s“. Ово може да потраје

en: Search for Files
sr: Тражи датотеке

en: _Clear
sr: _Очисти

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
sr: Скорашњи документи

en: Close
sr: Затвори

note: BUTTON
en: Button
sr: Дугме

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
sr: _Прикажи

en: Icon Only
sr: Само иконе

en: Label Only
sr: Само натпис

en: Icon and Label
sr: Икона и натпис

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
sr: _Натпис

note: MENU
en: Menu
sr: Изборник

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
sr: Прикажи _иконице у изборнику

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
sr: Прикажи _уклоњиве уређаје

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
sr: Прикачи и _отвори на клик

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
sr: Прикажи ГТК _забелешке

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
sr: Прикажи скорашње _документе

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
sr: Прикажи могућност _брисања

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
sr: _Број приказаних

note: SEARCH
en: Search
sr: Тражи

note: Search: command
en: Co_mmand
sr: На_редба

en: Open
sr: Отвори

en: Open Terminal Here
sr: Отвори терминал овде

en: Usage:
sr: Употреба:

en: OPTION
sr: МОГУЋНОСТ

en: Options:
sr: Могућности:

en: Popup menu at current mouse position
sr: Искачући изборник на тренутном положају миша

en: Show help options
sr: Прикажи могућности помоћи

en: Print version information and exit
sr: Исписује податке о издању и излази
