Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (45 entries)

note: vim: set ai et tabstop=4:
en: Places
ug: ئورۇنلار

en: Access folders, documents, and removable media
ug: مۇندەرىجە، پۈتۈك ۋە يۆتكىلىشچان ۋاسىتىنى زىيارەت قىلىش

note: Trash
en: Trash
ug: ئەخلەتخانا

en: Desktop
ug: ئۈستەلئۈستى

note: File System (/)
en: File System
ug: ھۆججەت سىستېمىسى

en: Failed to eject "%s"
ug: «%s» نى چىقىرىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to unmount "%s"
ug: «%s» ئېگەرسىزلەش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to mount "%s"
ug: «%s» نى ئېگەرلەش مەغلۇپ بولدى

en: Mount and Open
ug: ئېگەرلەش ۋە ئېچىش

en: Mount
ug: ئېگەرلە

en: Eject
ug: چىقار

en: Unmount
ug: ئېگەرسىزلە

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Unmounting device
ug: ئۈسكۈنىنى ئېگەرسىزلەۋاتىدۇ

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
ug: سىستېما ئۈسكۈنىسى «%s» نى ئېگەرسىزلەۋاتىدۇ. دىسكىنى چىقارماڭ ياكى ئۈسكۈنىنى كومپيۇتېردىن ئايرىۋەتمەڭ.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Writing data to device
ug: سانلىق-مەلۇماتلارنى ئۈسكىنىگە يېزىۋاتىدۇ

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
ug: ئۈسكۈنە «%s» چىقىرىشتىن بۇرۇن بىر يېزىشقا تېگىشلىك سانلىق-مەلۇماتلار بار.دىسكىنى چىقارماق ياكى ئۈسكۈنىنى كومپيۇتېردىن ئايرىۋەتمەڭ.

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: Ejecting device
ug: ئۈسكۈنە چىقىرىش

note: TRANSLATORS: Please use the same translation here as in Thunar
en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
ug: ئۈسكۈنە «%s» نى چىقىرىۋاتىدۇ. ئازراق ۋاقىت كېتىشى مۇمكىن.

en: Search for Files
ug: ھۆججەت ئىزدەش

en: _Clear
ug: تازىلا(_C)

note: RECENT DOCUMENTS
en: Recent Documents
ug: يېقىنقى پۈتۈكلەر

en: Close
ug: تاقا

note: BUTTON
en: Button
ug: توپچا

note: BUTTON: Show Icon/Label
en: _Show
ug: كۆرسەت(_S)

en: Icon Only
ug: سىنبەلگىنىلا

en: Label Only
ug: ئەننىلا

en: Icon and Label
ug: سىنبەلگە ۋە ئەن

note: BUTTON: Label text entry
en: _Label
ug: ئەن(_L)

note: MENU
en: Menu
ug: تىزىملىك

note: MENU: Show Icons
en: Show _icons in menu
ug: تىزىملىكنىڭ ئىچىدە سىنبەلگە كۆرسەتسۇن(_I):

note: MENU: Show Removable Media
en: Show _removable media
ug: چىقارغىلى بولىدىغان ۋاسىتىنى كۆرسەتسۇن(_R)

note: MENU: - Mount and Open (indented)
en: Mount and _Open on click
ug: چېكىپلا ئېگەرلىسۇن ۋە ئاچسۇن(_O)

note: MENU: Show GTK Bookmarks
en: Show GTK _bookmarks
ug: GTK خەتكۈچلىرىنى كۆرسەت(_B)

note: MENU: Show Recent Documents
en: Show recent _documents
ug: يېقىنقى پۈتۈكلەرنى كۆرسەت(_D)

note: RECENT DOCUMENTS: Show clear option
en: Show cl_ear option
ug: تازىلاش تاللانمىسىنى كۆرسەت(_E)

note: RECENT DOCUMENTS: Number to display
en: _Number to display
ug: كۆرسىتىدىغان سان

note: SEARCH
en: Search
ug: ئىزدە

note: Search: command
en: Co_mmand
ug: بۇيرۇق(_M)

en: Open
ug: ئاچ

en: Open Terminal Here
ug: بۇ يەردە تېرمىنالنى ئاچ

en: Usage:
ug: ئىشلىتىش ئۇسۇلى:

en: Options:
ug: تاللانمىلار:

en: Popup menu at current mouse position
ug: چاشقىنەكنىڭ ھازىرقى ئورنىدا تىزىملىكنى كۆرسىتىدۇ

en: Show help options
ug: ياردەم تاللانمىلىرىنى كۆرسىتىدۇ

en: Print version information and exit
ug: نەشر ئۇچۇرىنى كۆرسىتىپ ئاخىرلاشتۇرۇش
