Xfce4-power-manager - en to ug translation catalogue (115 entries)

en: Never
ug: زادىلا

en: Nothing
ug: ھېچنېمە

en: Power Manager
ug: مەنبە باشقۇرغۇ

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _Close
ug: تاقا(_C)

en: When power button is pressed:
ug: توك مەنبە توپچىسى بېسىلغاندا:

en: When sleep button is pressed:
ug: ئۇخلا توپچىسى بېسىلغاندا:

en: When hibernate button is pressed:
ug: ئۈچەك توپچىسى بېسىلغاندا:

en: <b>Appearance</b>
ug: <b>كۆرۈنۈشى</b>

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: When laptop lid is closed:
ug: يان كومپيۇتېر يېپىلغاندا:

en: <b>Security</b>
ug: <b>بىخەتەرلىك</b>

en: System
ug: سىستېما

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: One minute
ug: 1 مىنۇت

en: minutes
ug: مىنۇت

en: One hour
ug: بىر سائەت

en: one minute
ug: بىر مىنۇت

en: hours
ug: سائەت

en: Suspend
ug: توڭلات

en: Suspend operation not permitted
ug: توڭلات مەشغۇلاتىنى ئىشلىتىشكە رۇخسەت قىلىنمىغان

en: Suspend operation not supported
ug: توڭلات مەشغۇلاتىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Hibernate
ug: ئۈچەككە

en: Hibernate operation not permitted
ug: ئۈچەك مەشغۇلاتىنى ئىشلىتىشكە رۇخسەت قىلىنمىغان

en: Hibernate operation not supported
ug: ئۈچەك مەشغۇلاتىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Hibernate and suspend operations not supported
ug: ئۈچەك ۋە توڭلات مەشغۇلاتىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: Hibernate and suspend operations not permitted
ug: ئۈچەك ۋە توڭلات مەشغۇلاتىنى ئىشلىتىشكە رۇخسەت قىلىنمىغان

en: Shutdown
ug: تاقا

en: Ask
ug: كۆرۈشۈپ بېقىڭ

en: Lock screen
ug: ئېكراننى قۇلۇپلا

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
ug: كومپيۇتېرىڭ بارلىق توك مەنبەسى بۇ دەرىجىگە يەتكەندە

en: minute | minutes
ug[1]: مىنۇت

en: Device
ug: ئۈسكۈنە

en: Type
ug: تىپى

en: PowerSupply
ug: مەنبە

en: True
ug: راست

en: False
ug: يالغان

en: Model
ug: مودېلى

en: Technology
ug: تېخنىكا

en: Energy empty
ug: قۇۋۋەت بوش

en: Voltage
ug: توك بېسىمى

en: Vendor
ug: تەمىنلىگۈچى

en: Serial
ug: ئارقىمۇئارقا

en: Check your power manager installation
ug: مەنبە باشقۇرغۇ ئورنىتىلغانمۇ تەكشۈرۈڭ

en: Settings manager socket
ug: باشقۇرغۇچى سوكېتنىڭ تەڭشەكلىرى

en: Enable debugging
ug: سازلاشنى قوزغات

en: Display version information
ug: نەشر ئۇچۇرىنى كۆرسەت

en: Xfce Power Manager
ug: Xfce توك مەنبە باشقۇرغۇ

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
ug: Xfce4 ئىجرا قىلىنمىغان.ئىجرا قىلامسىز؟

en: Failed to load power manager configuration, using defaults
ug: مەنبە باشقۇرغۇ سەپلىمىسىنى ئوقۇش مەغلۇپ بولدى،كۆڭۈلدىكى قىممىتى ئىشلىتىلىدۇ

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
ug: بۇ %s ،  نەشرى %s،  Xfce %s دا ئىجرا بولۇۋاتىدۇ.

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
ug: Gtk+ %d.%d.%d دا ھاسىللانغان، Gtk+ %d.%d.%d بىلەن ئۇلانغان.

en: Settings for the Xfce Power Manager
ug: مەنبە باشقۇرغۇ تەڭشەكلىرى

en: Battery
ug: توكدان

en: Line power
ug: AC مەنبە

en: Mouse
ug: چاشقىنەك

en: Keyboard
ug: ھەرپتاختا

en: Monitor
ug: كۆزەتكۈچ

en: Phone
ug: تېلېفون

en: Tablet
ug: سەزگۈر تاختا

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Lithium ion
ug: لىتىي ئىئون

en: Lithium polymer
ug: لىتىي پولىمىر

en: Lithium iron phosphate
ug: لىتىي تۆمۈر فوسفات

en: Lead acid
ug: قوغۇشۇن كىسلاتاسى

en: Nickel cadmium
ug: نىكىل كادمىي

en: Unknown time
ug: نامەلۇم

en: %i minute | %i minutes
ug[1]: %i مىنۇت

en: %i hour | %i hours
ug[1]: %i سائەت

en: hour | hours
ug[1]: سائەت

en: Hibernate the system
ug: سىستېمىنى ئۈچەككە كىرگۈزۈش

en: Suspend the system
ug: سىستېمىنى توڭلىتىش

en: Shutdown the system
ug: سىستېمىنى تاقاش

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
ug: توك مەنبەسى تۆۋەنلەپ كەتتى. سانلىق-مەلۇماتلارنىڭ يوقىلىپ كەتمەسلىكى ئۈچۈن دەرھال ساقلاڭ

en: _Cancel
ug: ۋاز كەچ(_C)

en: System is running on low power
ug: توك مەنبەسى تۆۋەنلەپ كەتتى

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
ug: %s نىڭ توكلاش دەرىجىسى
    قالغان ۋاقىت %s

en: Permission denied
ug: ھوقۇقىڭىز يەتمىدى

en: Suspend not supported
ug: توڭلاتنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Your %s is fully charged
ug: ھازىر %s تولدى

en: Your %s is charging
ug: ھازىر %s توكلىنىۋاتىدۇ

en: Your %s is discharging
ug: سىزنىڭ %s  ڭىز توكسىزلىنىۋاتىدۇ

en: System is running on %s power
ug: سىستېما ھازىر %s دا ئىشلەۋاتىدۇ

en: Your %s is empty
ug: %s قۇرۇق

en: 
    Xfce Power Manager %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    http://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
ug: 
    Xfce مەنبە باشقۇرغۇ %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    http://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.

en: With policykit support
ug: PolicyKit ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: Without policykit support
ug: PolicyKit نى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: With network manager support
ug: تور باشقۇرغۇنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: Without network manager support
ug: تور باشقۇرغۇنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Can suspend
ug: توڭلىتالايدۇ

en: Can hibernate
ug: ئۈچەككە كىرگۈزەلەيدۇ

en: Authorized to suspend
ug: توڭلىتالايدۇ

en: Authorized to hibernate
ug: ئۈچەككە كىرگۈزەلەيدۇ

en: Authorized to shutdown
ug: تاقىيالايدۇ

en: Has battery
ug: توكدان بار

en: Has brightness panel
ug: يورۇقلۇق كۆزنىكى بار

en: Has power button
ug: مەنبە توپچىسى بار

en: Has hibernate button
ug: ئۈچەك توپچىسى بار

en: Has sleep button
ug: ئۇلاش توپچىسى بار

en: Has LID
ug: LID بار

en: Dump all information
ug: ھەممە ئۇچۇرنى كۆرسەت

en: Restart the running instance of Xfce power manager
ug: ئىجرا بولۇۋاتقان Xfce نىڭ ئۈلگىسىنى قايتا باشلايدۇ

en: Show the configuration dialog
ug: سەپلىمە سۆزلەشكۈسىنى كۆرسىتىدۇ

en: Quit any running xfce power manager
ug: ئىجرا بولۇۋاتقان xfce مەنبە باشقۇرغۇنى ئاخىرلاشتۇر

en: Version information
ug: نەشر ئۇچۇرى

en: Failed to parse arguments: %s
ug: پارامېتىرلارنى يېشىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Type '%s --help' for usage.
ug: '%s --help' كىرگۈزسە ئىشلىتىش ئۇسۇلىنى كۆرگىلى بولىدۇ

en: Unable to get connection to the message bus session
ug: ئۇچۇر باش ئەڭگىمەسى بىلەن باغلىنالمىدى

en: Xfce power manager is not running
ug: Xfce مەنبە باشقۇرغۇ ئىجرا قىلىنمىغان

en: Another power manager is already running
ug: باشقا مەنبە باشقۇرغۇ ئىجرا بۆلۈۋېتىپتۇ

en: Xfce power manager is already running
ug: Xfce مەنبە باشقۇرغۇ ئىجرا بۆلۈۋېتىپتۇ

en: Invalid arguments
ug: ئارگۇمېنت خاتا

en: Invalid cookie
ug: Cookie خاتا

en: Power management for the Xfce desktop
ug: Xfce ئۈستەلئۈستىنىڭ مەنبە باشقۇرغۇ پروگراممىسى

en: None
ug: يوق
