Xfce4-power-manager - en to kk translation catalogue (208 entries)

en: Never
kk: Ешқашан

en: When the screensaver is activated
kk: Экран қорғаушысы белсендірілген кезде

en: When the screensaver is deactivated
kk: Экран қорғаушысы белсендірілмеген кезде

en: Nothing
kk: Ешнәрсе

en: Power Manager
kk: Электр қоректендіру басқарушысы

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Screensaver Management
kk: Экран қорғаушы_сын басқару

en: _Close
kk: _Жабу

en: When power button is pressed:
kk: Эл. қорек батырмасы басылса:

en: When sleep button is pressed:
kk: Ұйықтату батырмасы басылса:

en: When hibernate button is pressed:
kk: Гибернация батырмасы басылса:

en: When battery button is pressed:
kk: Батарея батырмасы басылса:

en: Exponential
kk: Экспоненциалды

en: Brightness step count:
kk: Жарықтылық қадамдар саны:

en: Handle display brightness _keys
kk: Экранның жарықтылық _пернелерін өңдеу

en: <b>Buttons</b>
kk: <b>Батырмалар</b>

en: Status notifications
kk: Қалып-күй хабарламалары

en: System tray icon
kk: Жүйелік трей таңбашасы

en: <b>Appearance</b>
kk: <b>Сыртқы түрі</b>

en: General
kk: Жалпы

en: When inactive for
kk: Белсенді емес уақыты келесідей

en: System sleep mode:
kk: Жүйенің ұйқы түрі:

en: <b>System power saving</b>
kk: <b>Жүйелік эл. қорегін сақтау</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
kk: <b>Ноутбук қақпағы</b>

en: When laptop lid is closed:
kk: Ноутбук қақпағы жабылса:

en: These actions only take place if no external display is connected
kk: Бұл әрекеттер тек сыртқы экран қосылмаған кезде орын алады

en: <b>Power profile</b>
kk: <b>Эл. қорек профилі</b>

en: On battery
kk: Батареядан

en: Plugged in
kk: Эл. желісінде

en: Critical battery power level:
kk: Батарея зарядының критикалық шамасы:

en: On critical battery power:
kk: Батарея заряды критикалық болған кезде:

en: <b>Critical power</b>
kk: <b>Критикалық заряд</b>

en: Lock screen when system is going to sleep
kk: Жүйе ұйықтауға өткен кезде, экранды бұғаттау

en: <b>Security</b>
kk: <b>Қауіпсіздік</b>

en: System
kk: Жүйелік

en: <b>Display power management</b>
kk: <b>Экранның қорегін басқару</b>

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of the display server
kk: Экранның тұтыну қорегін (DPMS) экран сервері емес, эл. қорегі басқарушысы басқаруды рұқсат ету

en: Put to sleep after
kk: Ұйықтату уақыты

en: Switch off after
kk: Сөндіру уақыты

en: On inactivity reduce to
kk: Белсенді емес кезде дейін азайту

en: Reduce after
kk: Кейін азайту

en: <b>Brightness reduction</b>
kk: <b>Жарықтылықты азайту</b>

en: Display
kk: Экран

en: One minute
kk: Бір минут

en: minutes
kk: минут

en: seconds
kk: секунд

en: Suspend
kk: Ұйықтату

en: Suspend operation not permitted
kk: Ұйықтату әрекетіне рұқсат жоқ

en: Suspend operation not supported
kk: Ұйықтату әрекетіне қолдау жоқ

en: Hibernate
kk: Гибернация

en: Hibernate operation not permitted
kk: Гибернация әрекетіне рұқсат жоқ

en: Hibernate operation not supported
kk: Гибернация әрекетіне қолдау жоқ

en: Hybrid Sleep
kk: Гибридті ұйықтату

en: Hybrid sleep operation not permitted
kk: Гибридті ұйықтату әрекетіне рұқсат жоқ

en: Hybrid sleep operation not supported
kk: Гибридті ұйықтату әрекетіне қолдау жоқ

en: Hibernate and suspend operations not supported
kk: Гибернация мен ұйықтату әрекеттеріне қолдау жоқ

en: Hibernate and suspend operations not permitted
kk: Гибернация мен ұйықтату әрекеттеріне рұқсат жоқ

en: Do nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: Switch off display
kk: Экранды сөндіру

en: Lock screen
kk: Экранды бұғаттау

en: Shutdown
kk: Сөндіру

en: Ask
kk: Сұрау

en: Number of brightness steps available using keys
kk: Пернелер қолданғанда қолжетерлік жарықтылық қадамдары

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
kk: Компьютердің барлық қорек көздері осы зарядталу деңгейіне жетсе

en: Notify
kk: Ескерту

en: Make sure you set a sufficiently high value here, otherwise the system will trigger its own action before xfce4-power-manager, without being able to prevent it or know exactly when it will do so. The action triggered by the system in this case will be: %s.
kk: Мұнда жеткілікті жоғары мәнді орнатқаныңызға көз жеткізіңіз, әйтпесе жүйе оған жол бермеу әрекетін жасай алмай немесе оны қашан жасайтынын білмей, xfce4-power-manager алдында өз әрекетін іске қосады. Бұл жағдайда жүйе іске қосатын әрекет келесідей болады: %s.

en: Device
kk: Құрылғы

en: Type
kk: Түрі

en: PowerSupply
kk: Қоректі беру

en: True
kk: Ақиқат

en: False
kk: Жалған

en: Model
kk: Модель

en: Technology
kk: Технология

en: Current charge
kk: Ағымдағы заряд

note: TRANSLATORS: Unit here is Watt hour
en: Wh
kk: Вт*сағ

en: Fully charged (design)
kk: Толық зарядталған (дизайн)

en: Fully charged
kk: Толық зарядталған

en: Energy empty
kk: Энергиясы жоқ

note: TRANSLATORS: Unit here is Watt
en: W
kk: Вт

en: Energy rate
kk: Энергия тұтыну

en: Voltage
kk: Вольтаж

en: Vendor
kk: Өндіруші

en: Serial
kk: Нөмірі

en: Check your power manager installation
kk: Өзіңіздің power manager орнатуын тексеріңіз

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Settings manager socket
kk: Баптаулар басқарушысының сокеті

en: SOCKET ID
kk: СОКЕТ ID

en: Display a specific device by UpDevice object path
kk: Құрылғыларды UpDevice объект жолы бойынша көрсету

en: UpDevice object path
kk: UpDevice объект жолы

en: Enable debugging
kk: Жөндеуді іске қосу

en: Display version information
kk: Нұсқа ақпаратын көрсету

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
kk: xfce4-power-manager-settings жұмысын аяқтау

en: Failed to connect to power manager
kk: Эл. қорегін басқарушысына байланысты орнату сәтсіз аяқталды

en: Failed to load power manager configuration
kk: Эл. қорегін басқарушы баптауларын жүктеу сәтсіз аяқталды

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
kk: Xfce4 Power Manager қосулы тұрған жоқ, оны қазір жөнелту керек пе?

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
kk: Бұл %s, нұсқасы %s, Xfce %s нұсқасында орындалуда.

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
kk: Жиналған GTK+ %d.%d.%d нұсқасымен, байланысқан GTK+ %d.%d.%d.

en: Settings for the Xfce Power Manager
kk: Xfce Power Manager баптаулары

en: settings;preferences;buttons;sleep;hibernate;battery;suspend;shutdown;brightness;laptop lid;lock screen;plugged in;saving;critical;
kk: баптаулар;қалаулар;батырмалар;ұйықтату;гибернация;батарея;күту;сөндіру;жарықтылық;ноутбук қақпағы;блоктау экраны;қорекке қосылған;үнемдеу;критикалық;

en: Battery
kk: Батарея

en: Uninterruptible Power Supply
kk: Үзілмейтін эл. қорегінің көзі

en: Line power
kk: Электр желісі

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Monitor
kk: Монитор

en: Phone
kk: Телефон

en: Tablet
kk: Планшет

en: Computer
kk: Компьютер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Lithium ion
kk: Литий-иондық

en: Lithium polymer
kk: Литий-полимерлік

en: Lithium iron phosphate
kk: Литий-темір фосфатты

en: Lead acid
kk: Сілтілі-қышқылды

en: Nickel cadmium
kk: Никель-кадмийлік

en: Nickel metal hydride
kk: Никель-металгибридті

en: Unknown time
kk: Уақыты белгісіз

en: %i minute | %i minutes
kk[0]: %i минут
kk[1]: %i минут

en: %i hour | %i hours
kk[0]: %i сағат
kk[1]: %i сағат

en: hour | hours
kk[0]: сағат
kk[1]: сағат

en: minute | minutes
kk[0]: минут
kk[1]: минут

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged - %s remaining
kk: <b>%s %s</b>
    Толық зарядталған - %s қалды

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged
kk: <b>%s %s</b>
    Толығымен зарядталған

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s until full
kk: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s толғанша дейін

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s remaining
kk: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s қалды

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
kk: <b>%s %s</b>
    Зарядталуды күту (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
kk: <b>%s %s</b>
    Зарядты беруді күту (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
kk: <b>%s %s</b>
    заряды жоқ

en: <b>%s %s</b>
    Current charge: %0.0f%%
kk: <b>%s %s</b>
    Ағымдағы заряды: %0.0f%%

en: Not plugged in
kk: Эл. желісінде емес

note: unknown device state, just display the percentage
en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
kk: <b>%s %s</b>
    Қалып-күйі белгісіз

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
kk: Автоұйықтатуды қазір бір қолданба болдырмай тұр. Ұйықтататын болсақ, ол қолданбаның жұмысына кедергі жасауымыз мүмкін. Гибернациялауды сонда да қалайсыз ба?

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
kk: Экранды блоктау қолданбалардың ешбірі жөнелтіле алмады, экран блокталмайтын болады.
    Жүйені ұйықтатуды жалғастыруды сонда да қалайсыз ба?

en: Hibernate the system
kk: Жүйені гибернациялау

en: Suspend the system
kk: Жүйені ұйықтату

en: Hybrid sleep the system
kk: Жүйені гибридті ұйықтату

en: Shutdown the system
kk: Жүйені сөндіру

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
kk: Жүйе төмен зарядта жұмыс істеуде. Мәліметті жоғалтпау үшін жұмысыңызды сақтаңыз

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: System is running on low power
kk: Жүйе төмен зарядта жұмыс істеуде

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
kk: Сіздің %s зарядыңыз төмен
    Шамалы қалған уақыты %s

en: Permission denied
kk: Рұқсат етілмеген

en: Hibernate not supported
kk: Гибернацияға қолдау жоқ

en: Suspend not supported
kk: Ұйықтатуға қолдау жоқ

en: Hybrid sleep not supported
kk: Гибридті ұйықтатуға қолдау жоқ

note: generate a human-readable summary for the notification
en: Brightness: %.0f percent
kk: Жарықтылығы: %.0f пайыз

en: Your %s is fully charged
kk: Сіздің %s толығымен зарядталды

en: Your %s is charging
kk: Сіздің %s зарядталуда

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
kk: %s (%i%%)
    %s толық зарядталуға дейін

en: Your %s is discharging
kk: Сіздің %s өз зарядын беруде

en: System is running on %s power
kk: Жүйе %s қорегінен жұмыс істеуде

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
kk: %s (%i%%)
    Қалған уақыты шамамен %s

en: Your %s is empty
kk: Сіздің %s бос болып тұр

note: generate a human-readable summary for the notification
en: Keyboard Brightness: %.0f percent
kk: Пернетақта жарықтылығы: %.0f пайыз

en: With policykit support
kk: policykit қолдауы бар

en: Without policykit support
kk: policykit қолдауы жоқ

en: Can suspend
kk: Ұйықтатуға болады

en: Can hibernate
kk: Гибернациялауға болады

en: Can hybrid sleep
kk: Гибридті ұйықтатуға болады

en: Authorized to suspend
kk: Ұйықтатуға авторизацияланған

en: Authorized to hibernate
kk: Гибернациялауға авторизацияланған

en: Authorized to hybrid sleep
kk: Гибридті ұйықтатуға авторизацияланған

en: Authorized to shutdown
kk: Сөндіруге авторизацияланған

en: Has battery
kk: Батареясы бар

en: Has brightness panel
kk: Жарықтық панелі бар

en: Has power button
kk: Қорек батырмасы бар

en: Has hibernate button
kk: Гибернация батырмасы бар

en: Has sleep button
kk: Ұйықтату батырмасы бар

en: Has battery button
kk: Батарея батырмасы бар

en: Has LID
kk: LID бар

en: Daemonize
kk: Қызмет ретінде орындау

en: Dump all information
kk: Барлық ақпаратты шығару

en: Restart the running instance of Xfce power manager
kk: Xfce power manager қосулы тұрған нұсқасын қайта қосу

en: Show the configuration dialog
kk: Баптау сұхбатын көрсету

en: Quit any running xfce power manager
kk: Барлық қосулы xfce power manager көшірмелерін сөндіреді

en: Version information
kk: Нұсқа ақпараты

en: Failed to parse arguments: %s
kk: Аргументтерді талдау қатесі: %s

en: Unable to get connection to the message bus session
kk: Хабарламалар шинасы қызметімен байланыс орнату сәтсіз

en: Xfce power manager is not running
kk: Xfce power manager қосулы тұрған жоқ

en: Another power manager is already running
kk: Басқа power manager қосулы тұр

en: Xfce power manager is already running
kk: Xfce power manager іске қосулы тұр

en: Invalid arguments
kk: Қате аргументтер

en: Invalid cookie
kk: Қате cookie

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
kk: Экранды блоктау қолданбалардың ешбірі жөнелтіле алмады, экран блокталмайтын болады.

en: Power management for the Xfce desktop
kk: Xfce жұмыс үстел ортасы үшін эл. қорегін басқару

note: SECURITY: - A normal active user on the local machine does not need permission to change the backlight brightness.
en: Modify the laptop display brightness
kk: Ноутбук экранының жарықтылығын өзгерту

en: Authentication is required to modify the laptop display brightness
kk: Ноутбук экранының жарықтылығын өзгерту үшін аутентификация керек

note: SECURITY: - A normal active user on the local machine does not need permission to suspend or hibernate their system.
en: Suspend or hibernate the system
kk: Жүйені ұйықтату немесе гибернациялау

en: Authentication is required to place the system in suspend or hibernate mode
kk: Жүйені ұйықтату немесе гибернациялау үшін аутентификация керек

note: Odds are this is a desktop without any batteries attached
en: Display battery levels for attached devices
kk: Жалғанған құрылғылар үшін батарея зарядтарын көрсету

note: Translators this is to display which app is inhibiting * power in the plugin menu. Example: * VLC is currently inhibiting power management
en: %s is currently inhibiting power management
kk: %s қазір эл. қоректі басқаруды болдырмай тұр

en: <b>Display brightness</b>
kk: <b>Экран жарықтылығы</b>

en: Presentation _mode
kk: Презентация режи_мі

note: Power manager settings
en: _Settings...
kk: Ба_птаулар...

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Percentage
kk: Пайыз

en: Remaining time
kk: Қалған уақыты

en: Percentage and remaining time
kk: Пайызы және қалған уақыты

note: create the dialog
en: Power Manager Plugin Settings
kk: Эл. қорегін басқарушысы плагині баптаулары

note: show-panel-label setting
en: Show label:
kk: Жазуды көрсету:

en: Show 'Presentation mode' indicator:
kk: "Презентация режимі" индикаторын көрсету:

en: Power Manager Plugin
kk: Эл. қорегін басқарушысы плагині

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
kk: Құрылғыларыңыздың батарея заряды шамасын көрсетеді және экран жарықтылығын басқарады

en: Xfce power manager
kk: Xfce эл. қорегін басқарушысы

en: Manage and reduce power consumption of computer and devices
kk: Компьютер және құрылғылардың эл. қорегін тұтынуын басқару және азайту

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
kk: Xfce эл. қорегін басқарушысы компьютердің эл. қорек көздерін және қоректі тұтынуды баптауға болатын құрылғыларды (LCD экран жарықтылығы, мониторды ұйықтату, процессор жиілігін өзгерту сияқты) басқарады.

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
kk: Сонымен қатар, Xfce эл. қорегін басқарушысы басқа қолданбаларға ағымдағы эл. қорек деңгейі туралы ақпаратты ұсынуға арналған freedesktop-үйлесімді DBus интерфейстерін қамтамасыз етеді. Оның көмегімен қолданбалар өздерінің қоректі тұтыну деңгейлерін баптап, ұйықтатуға жол бермеу мүмкіндігін пайдалана алады. Мысалы, жүйені жаңартатын дестелер басқарушысы өз жұмысын сәтті аяқтау үшін оны қолдана алады.

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
kk: Xfce эл. қорегін басқарушысы LCD экраны жарықтылығын басқару және батарея/құрылғылар заряд шамасын бақылау мүмкіндігін беретін Xfce және LXDE панельдері үшін плагинді ұсынады.

en: Screenshot of the Xfce Power Manager User Interface
kk: Xfce эл. қорегін басқарушысы пайдаланушы интерфейсінің скриншоты
