Xfce Panel Plugins - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: None
ar: بدون

en: All
ar: الكل

en: Behaviour
ar: السلوك

en: Sound Settings
ar: إعدادات الصوت

en: General
ar: عام

en: Control Playback of Media Players
ar: التحكم في تشغيل مشغلات الوسائط

en: Enable multimedia keys for playback control
ar: تمكين مفاتيح الوسائط المتعددة للتحكم في التشغيل

en: Enable experimental window focus support
ar: تفعيل دعم التركيز للنافذة تجريبي

en: Title
ar: العنوان

en: Hidden
ar: مخفي

en: Clear Known Items
ar: مسح العناصر المعروفة

en: Please restart your panel for additional players to be displayed.
ar: يرجى إعادة تشغيل اللوحة الخاصة بك لعرض المشغلات الإضافية.

en: Known Media Players
ar: مشغلات الوسائط المعروفة

en: Media Players
ar: مشغلات الوسائط

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
ar: <big><b>فشل في تنفيذ الأمر "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
ar: خطأ

en: Output
ar: الإخراج

en: Input
ar: الإدخال

en: Choose Playlist
ar: اختر قائمة التشغيل

en: Volume %d%c (muted)
ar: الصوت %d%c (كتم)

en: Volume %d%c
ar: الصوت %d%c

en: Not currently playing
ar: غير مشغل حاليا
