Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (30 entries)

en: PulseAudio Plugin
be: Убудова PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
be: Кіраванне гучнасцю гукавой сістэмы PulseAudio

en: None
be: Няма

en: All
be: Усе

en: PulseAudio Panel Plugin
be: Убудова PulseAudio для панэлі

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
be: Уключыць кіраванне гучнасцю _спалучэннямі клавіш

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
be: Уключыць кіраванне гучнасцю мультымедыйнымі клавішамі. Праверце, каб іншыя праграмы, якія выкарыстоўваюць гэтыя клавішы (напрыклад, xfce4-volumed), не працавалі ў фоне.

en: Behaviour
be: Паводзіны

en: Audio _Mixer
be: _Аўдыямікшар

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
be: Загад аўдыямікшара для запуску з кантэкстнага меню, напрыклад, «pavucontrol» альбо «unity-control-center sound».

en: _Run Audio Mixer...
be: _Запусціць аўдыямікшар...

en: Sound Settings
be: Налады гуку

en: General
be: Асноўныя

en: Control Playback of Media Players
be: Кіраванне прайграваннем у медыяпрайгравальніках

en: Enable multimedia keys for playback control
be: Уключыць кіраванне прайграваннем пры дапамозе мультымедыйных клавіш

en: Enable experimental window focus support
be: Уключыць эксперыментальную падтрымку фокусу акна

en: Name
be: Назва

en: Clear Known Items
be: Ачысціць вядомыя элементы

en: Known Media Players
be: Вядомыя медыяпрайгравальнікі

en: Media Players
be: Медыяпрайгравальнікі

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
be: <big><b>Не атрымалася запусціць загад "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
be: Памылка

en: Not connected to the PulseAudio server
be: Злучэнне з серверам PulseAudio адсутнічае

en: Output
be: Вывад

en: Input
be: Уваход

en: Choose Playlist
be: Абраць плэйліст

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
be: _Аўдыямікшар...

en: Volume %d%c (muted)
be: Гучнасць %d%c (сцішана)

en: Volume %d%c
be: Гучнасць %d%c

en: Not currently playing
be: Нічога не прайграецца
