Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: PulseAudio Plugin
cs: Zásuvný modul PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
cs: Nastavení hlasitosti zvukového systému PulseAudio

en: None
cs: Žádné

en: All
cs: Vše

en: PulseAudio Panel Plugin
cs: Zásuvný modul pro panel PulseAudio

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
cs: Povolit klávesové _zkratky pro ovládání hlasitosti

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
cs: Umožňuje ovládání hlasitosti multimediálními klávesami. Ujistěte se, že na pozadí neběží žádná další aplikace, která sleduje tyto klávesy (např. xfce4-volumed).

en: Behaviour
cs: Chování

en: Audio _Mixer
cs: _Směšovač zvuku

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
cs: Příkaz Směšovače zvuku spustitelný z kontextové nabídky, např. "pavucontrol", "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
cs: _Spustit Směšovač zvuku...

en: Sound Settings
cs: Nastavení zvuku

en: General
cs: Obecné

en: Control Playback of Media Players
cs: Ovládání přehrávání přehrávačů médií

en: Enable multimedia keys for playback control
cs: Povolit multimediálním klávesám ovládat přehrávání

en: Enable experimental window focus support
cs: Povolit podporu experimentálního zaměření oken

en: Name
cs: Název

en: Clear Known Items
cs: Vymazat známé položky

en: Known Media Players
cs: Známé přehrávače médií

en: Media Players
cs: Přehrávače médií

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
cs: <big><b>Nepodařilo se spustit příkaz "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
cs: Chyba

en: Not connected to the PulseAudio server
cs: Nepřipojeno k serveru PulseAudio

en: Output
cs: Výstup

en: Input
cs: Vstup

en: Choose Playlist
cs: Zvolit seznam médií

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
cs: _Směšovač zvuku

en: Volume %d%c (muted)
cs: Hlasitost %d%c (ztlumeno)

en: Volume %d%c
cs: Hlasitost %d%c

en: Not currently playing
cs: Aktuálně se nic nepřehrává
