Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: PulseAudio Plugin
eu: PulseAudio plugina

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
eu: PulseAudio soinu sistemaren bolumena doitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: All
eu: Denak

en: PulseAudio Panel Plugin
eu: PulseAudio panel plugina

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
eu: Gaitu teklatu lasterbideak bolumena kontrolatzeko

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
eu: Bolumena multimedia teklekin kontrolatzea baimentzen du. Egiaztatu ezazu tekla hauek entzuten dituen beste aplikaziorik (adib. xfce4-volumed) atzeko planoan ez dela exekutatzen ari.

en: Behaviour
eu: Portaera

en: Audio _Mixer
eu: Audio nahasgailua

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
eu: Testuinguru menutik exekutatu daitekeen audio nahasgailu komandoa, adib. "pavucontrol", "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
eu: Audio nahasgailua exekutatu...

en: Sound Settings
eu: Soinuaren ezarpenak

en: General
eu: Orokorra

en: Control Playback of Media Players
eu: Media erreproduzitzaileen erreprodukzioa kontrolatu

en: Enable multimedia keys for playback control
eu: Gaitu multimedia teklak erreprodukzioa kontrolatzeko

en: Enable experimental window focus support
eu: Gaitu leiho fokuaren onartze esperimentala

en: Name
eu: Izena

en: Clear Known Items
eu: Elementu ezagunak ezabatu

en: Known Media Players
eu: Media erreproduzitzaile ezagunak

en: Media Players
eu: Media erreproduzitzaileak

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
eu: <big><b>Ezin izan da "%s" komandoa exekutatu.</b></big>
    
    %s

en: Error
eu: Errorea

en: Not connected to the PulseAudio server
eu: Ez zaude PulseAudio zerbitzarira konektatuta

en: Output
eu: Irteera

en: Input
eu: Sarrera

en: Choose Playlist
eu: Erreprodukzio-zerrenda hautatu

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
eu: _Audio nahasgailua...

en: Volume %d%c (muted)
eu: Bolumena %d%c (isilduta)

en: Volume %d%c
eu: Bolumena %d%c

en: Not currently playing
eu: Ez da orain erreproduzitzen
