Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: PulseAudio Plugin
fi: PulseAudio-liitännäinen

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
fi: Säädä äänenvoimakkuutta PulseAudio-äänijärjestelmässä

en: None
fi: Ei mitään

en: All
fi: Kaikki

en: PulseAudio Panel Plugin
fi: PulseAudio-paneeliliitännäinen

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
fi: Kytke päälle äänenvoimmakkuuden säädön _pikanäppäimet

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
fi: Sallii äänenvoimakkuuden säätämisen multimedia-painikkeilla. Varmista, että taustalla ei ole muita sovelluksia (esim. xfce4-volumed), jotka kuuntelevat näitä painikkeita.

en: Behaviour
fi: Toiminta

en: Audio _Mixer
fi: Ääni_mikseri

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
fi: Äänimikserin komento, joka voidaan suorittaa pikavalikosta, esim. "pavucontrol", "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
fi: _Suorita äänimikseri...

en: Sound Settings
fi: Ääniasetukset

en: General
fi: Yleiset

en: Control Playback of Media Players
fi: Ohjaa mediasoittimen toistoa

en: Enable multimedia keys for playback control
fi: Käytä multimedia-painikkeita toiston ohjauksessa

en: Enable experimental window focus support
fi: Käytä kokeellista ikkunan tarkennuksen tukea

en: Name
fi: Nimi

en: Clear Known Items
fi: Tyhjennä tunnetut sovellukset

en: Known Media Players
fi: Tunnetut mediasoittimet

en: Media Players
fi: Mediasoittimet

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
fi: <big><b>Komennon "%s" suoritus epäonnistui.</b></big>
    
    %s

en: Error
fi: Virhe

en: Not connected to the PulseAudio server
fi: Ei yhdistetty PulseAudio-palvelimeen

en: Output
fi: Ulostulo

en: Input
fi: Sisääntulo

en: Choose Playlist
fi: Valitse soittolista

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
fi: _Äänimikseri...

en: Volume %d%c (muted)
fi: Äänenvoimakkuus %d%c (mykistetty)

en: Volume %d%c
fi: Äänenvoimakkuus %d%c

en: Not currently playing
fi: Tällä hetkellä ei toistettavaa
