Xfce Panel Plugins - en to ga translation catalogue (27 entries)

en: PulseAudio Plugin
ga: Breiseán PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
ga: Réitigh airde fuaime don chóras PulseAudio

en: PulseAudio Panel Plugin
ga: Breiseán Painéil PulseAudio

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
ga: Cumasaigh _aicearraí méarchláir don rialtán airde

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
ga: Cuireann an rogha seo ar chumas duit an airde a réiteach leis na heochracha ilmheán. Cinntigh nach bhfuil feidhmchlár eile ag éisteacht leis na heochracha seo sa chúlra (m.sh. xfce4-volumed).

en: Behaviour
ga: Iompraíocht

en: Audio _Mixer
ga: _Meascthóir Fuaime

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
ga: Ordú mheascthóir fuaime le rith ón roghchlár comhthéacs, m.sh. "pavucontrol", "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
ga: _Rith Meascthóir Fuaime...

en: Sound Settings
ga: Socruithe Fuaime

en: General
ga: Ginearálta

en: Control Playback of Media Players
ga: Smachtaigh Athsheinm de Sheinnteoirí Meán

en: Enable multimedia keys for playback control
ga: Cumasaigh eochracha meán le haghaidh rialú athsheanma

en: Enable experimental window focus support
ga: Cumasaigh tacaíocht thrialach d’fhócas fuinneog

en: Clear Known Items
ga: Glan Earraí a bhfuil ar Eolas

en: Known Media Players
ga: Seinnteoirí Meán a bhfuil ar Eolas

en: Media Players
ga: Seinnteoirí Meán

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
ga: <big><b>Theip ar rith an ordaithe "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
ga: Earráid

en: Not connected to the PulseAudio server
ga: Níl nasc ann don fhreastalaí PulseAudio

en: Output
ga: Aschur

en: Input
ga: Ionchur

en: Choose Playlist
ga: Roghnaigh Seinnliosta

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
ga: Meascthóir _Fuaime...

en: Volume %d%c (muted)
ga: Airde %d%c (gan fuaim)

en: Volume %d%c
ga: Airde %d%c

en: Not currently playing
ga: Gan seinm faoi láthair
