Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: PulseAudio Plugin
gl: Engadido PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
gl: Axusta o volume do sistema de son PulseAudio

en: None
gl: Ningún

en: All
gl: Todo

en: PulseAudio Panel Plugin
gl: Engadido de Panel PulseAudio

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
gl: Activar os atallo_s do teclado para o axuste do volume

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
gl: Activa o axuste do volume empregando as teclas multimedia. Asegúrese de que ningunha outra aplicación que responda a estas teclas (ex. xfce4-volumed) se está a executar en segundo plano.

en: Behaviour
gl: Comportamento

en: Audio _Mixer
gl: _Mesturador de son

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
gl: Orde do mesturador de son que pode ser executada desde o menú de contexto, ex. «pavucontrol», «unity-control-center sound».

en: _Run Audio Mixer...
gl: Executar o mesturado_r de son...

en: Sound Settings
gl: Configuración do son

en: General
gl: Xeral

en: Control Playback of Media Players
gl: Controlar a reprodución de reprodutores de multimedia

en: Enable multimedia keys for playback control
gl: Activar as teclas de multimedia para o control da reprodució

en: Enable experimental window focus support
gl: Activar a compatibilidade experimental co foco das xanelas

en: Name
gl: Nome

en: Clear Known Items
gl: Limpar os elementos coñecidos

en: Known Media Players
gl: Reprodutores de multimedia coñecidos

en: Media Players
gl: Reprodutores de multimedia

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
gl: <big><b>Fallou a execución da orde «%s».</b></big>
    
    %s

en: Error
gl: Erro

en: Not connected to the PulseAudio server
gl: Non conectado ao servidor de PulseAudio

en: Output
gl: Saída

en: Input
gl: Entrada

en: Choose Playlist
gl: Escoller lista de reprodución

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
gl: _Mesturador de son...

en: Volume %d%c (muted)
gl: Volume %d%c (silenciado)

en: Not currently playing
gl: Non está a reproducir
