Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: PulseAudio Plugin
hr: PulseAudio priključak

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
hr: Podesi glasnoću zvuka PulseAudio zvučnog sustava

en: None
hr: Nijedna

en: All
hr: Sve

en: PulseAudio Panel Plugin
hr: PulseAudio priključak za ploču

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
hr: Omogući kratice _tipkovnice za kontrolu glasnoće

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
hr: Omogućava podešavanje glasnoće zvuka korištenjem multimedijskih tipki. Provjerite da neka druga aplikacija ne prati iste tipke u pozadini. (npr. xfce4-volumed)

en: Behaviour
hr: Ponašanje

en: Audio _Mixer
hr: _Mikser zvuka

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
hr: Naredba za pokretanje miksera zvuka koja se može izvršiti iz kontekstnog izbornika, poput "pavucontrol", "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
hr: _Pokreni mikser zvuka...

en: Sound Settings
hr: Postavke zvuka

en: General
hr: Osnovno

en: Control Playback of Media Players
hr: Upravljanje reproduktorima medije

en: Enable multimedia keys for playback control
hr: Omogući multimedijske tipke za upravljanje izvođenjem

en: Enable experimental window focus support
hr: Omogući eksperimentalnu mogućnost fokusiranja prozora

en: Name
hr: Ime

en: Clear Known Items
hr: Očisti poznate stavke

en: Known Media Players
hr: Poznati reproduktori medija

en: Media Players
hr: Reproduktori medije

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
hr: <big><b>Neuspjelo izvršavanje naredbe "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
hr: Greška

en: Not connected to the PulseAudio server
hr: Dodatak nije povezan s PulseAudio poslužiteljem

en: Output
hr: Izlaz

en: Input
hr: Ulaz

en: Choose Playlist
hr: Odaberite listu izvođenja

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
hr: _Mikser zvuka...

en: Volume %d%c (muted)
hr: Glasnoća %d%c (prigušen)

en: Volume %d%c
hr: Glasnoća %d%c

en: Not currently playing
hr: Trenutno ne reproducira
