Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: PulseAudio Plugin
kk: PulseAudio плагині

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
kk: PulseAudio дыбыс жүйесінің аудио деңгейлерін басқару

en: None
kk: Жоқ

en: All
kk: Барлығы

en: PulseAudio Panel Plugin
kk: PulseAudio панель плагині

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
kk: Дыбыс деңгейін басқару үшін пернетақта жарлық_тарын іске қосу

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
kk: Мультимедиа пернелер көмегімен дыбысты басқаруды іске қосады. Ол пернелерді тындайтын басқа қолданбалар (мысалы, xfce4-volumed) орындалып тұрмағанына көз жеткізіңіз.

en: Play system _sound when volume changes
kk: Дыбыс деңгейі өзгерген кезде жүйелік дыбы_сты ойнату

en: Enables audio feedback when using multimedia keys to change the volume.
kk: Мультимедиялық пернелер арқылы дыбыс деңгейін өзгерту кезінде аудио кері байланысын іске қосады.

en: Behaviour
kk: Мінез-құлығы

en: Audio _Mixer
kk: Аудио _миксері

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
kk: Контекст мәзірінен жөнелтуге болатын аудио миксерді жөнелту командасы, мыс. "pavucontrol", "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
kk: Аудио миксерін жө_нелту...

en: Sound Settings
kk: Дыбыс баптаулары

en: General
kk: Жалпы

en: Control Playback of Media Players
kk: Медиа плеерлер ойнатуын басқару

en: Enable multimedia keys for playback control
kk: Ойнатуды басқару үшін мультимедиа пернелерін іске қосу

en: Enable experimental window focus support
kk: Сынамалы түрде терезелер фокусына қолдауды іске қосу

en: Name
kk: Аты

en: Clear Known Items
kk: Белгілі нәрселерді тазарту

en: Known Media Players
kk: Белгілі медиа плеерлер

en: Media Players
kk: Медиа плеерлер

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
kk: <big><b>"%s" командасын жөнелту қатесі.</b></big>
    
    %s

en: Error
kk: Қате

en: Not connected to the PulseAudio server
kk: PulseAudio серверіне байланыспаған

en: Output
kk: Шығыс

en: Input
kk: Кіріс

en: Choose Playlist
kk: Ойнату тізімін таңдау

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
kk: _Аудио миксері...

en: Volume %d%c (muted)
kk: Дыбыс деңгейі %d%c (басылған)

en: Volume %d%c
kk: Дыбыс деңгейі %d%c

en: Not currently playing
kk: Ағымдағы уақытта ойнатып тұрған жоқ
