Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: PulseAudio Plugin
lt: PulseAudio įskiepis

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
lt: Reguliuoti PulseAudio garso sistemos garsų garsį

en: None
lt: Nėra

en: All
lt: Visi

en: Output only
lt: Tik išvestis

en: Input only
lt: Tik įvestis

en: PulseAudio Panel Plugin
lt: PulseAudio skydelio įskiepis

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
lt: Įjungti _sparčiuosius klaviatūros klavišus garsio reguliavimui

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
lt: Įjungia garsio reguliavimą, naudojant multimedijos klavišus. Įsitikinkite, kad fone nėra vykdoma jokia kita, šių klavišų besiklausanti, programa (pvz., xfce4-volumed).

en: Play system _sound when volume changes
lt: Atkurti sistemos garsą, kai keičiamas garsio lygis

en: Enables audio feedback when using multimedia keys to change the volume.
lt: Įjungia garso atsaką, kai garsio keitimui naudojami multimedijos klavišai.

en: Always display the recording _indicator
lt: Visada rodyti įrašymo _indikatorių

en: Show volume _notifications:
lt: Rodyti _pranešimus apie garsį:

en: Mute/unmute is notified in all modes except "None"
lt: Apie nutildymą/garso įjungimą yra pranešama visose veiksenose, išskyrus „Nėra“

en: Step size used when adjusting volume with mouse wheel or hotkeys.
lt: Žingsnio dydis reguliuojant garsį pelės ratuku ar sparčiaisiais klavišais.

en: _Volume step:
lt: _Garsio žingsnis:

en: M_aximum volume:
lt: _Didžiausias garsis:

en: Behaviour
lt: Elgsena

en: Audio _Mixer
lt: Garsų _maišiklis

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
lt: Garsų maišiklio komanda, kuri gali būti vykdoma iš kontekstinio meniu, pvz., „pavucontrol“, „unity-control-center sound“.

en: _Run Audio Mixer...
lt: _Paleisti garsų maišiklį...

en: Sound Settings
lt: Garso nustatymai

en: General
lt: Bendra

en: Control Playback of Media Players
lt: Valdyti medijos leistuvių atkūrimą

en: Enable multimedia keys for playback control
lt: Įjungti multimedijos klavišus, skirtus atkūrimo valdymui

en: Send multimedia keys to all players
lt: Siųsti multimedijos klavišus į visas leistuves

en: Enable experimental window focus support
lt: Įjungti eksperimentinį langų fokusavimo palaikymą

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Persistent
lt: Nuolatinis

en: Ignored
lt: Nepaisomas

en: Clear Known Items
lt: Išvalyti žinomus elementus

en: Please restart the players to make them visible again.
lt: Norėdami padaryti leistuves vėl matomas, paleiskite jas iš naujo.

en: Known Media Players
lt: Žinomos medijos leistuvės

en: Media Players
lt: Medijos leistuvės

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
lt: <big><b>Nepavyko įvykdyti komandos „%s“.</b></big>
    
    %s

en: Error
lt: Klaida

en: Not connected to the PulseAudio server
lt: Neprisijungta prie PulseAudio serverio

en: <b>Volume %d%% (muted)</b>
    <small>%s</small>
lt: <b>Garsis %d%% (nutildyta)</b>
    <small>%s</small>

en: <b>Volume %d%%</b>
    <small>%s</small>
lt: <b>Garsis %d%%</b>
    <small>%s</small>

en: Output
lt: Išvestis

en: Input
lt: Įvestis

en: Choose Playlist
lt: Pasirinkti grojaraštį

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
lt: _Garsų maišiklis...

en: Volume %d%c (muted)
lt: Garsis %d%c (nutildyta)

en: Volume %d%c
lt: Garsis %d%c

en: Not currently playing
lt: Šiuo metu negroja
