Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: PulseAudio Plugin
ms: Pemalam PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
ms: Laras volum audio bagi sistem bunyi PulseAudio

en: None
ms: Tiada

en: All
ms: Semua

en: PulseAudio Panel Plugin
ms: Pemalam Panel PulseAudio

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
ms: Benarkan p_intasan papan kekunci bagi kawalan volum

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
ms: Benarkan kawalan volum menggunakan kekunci multimedia. Pastikan tiada aplikasi lain yang dengari dengan kekunci ini (contohnya xfce4--volumed) berjalan di balik tabir.

en: Behaviour
ms: Kelakuan

en: Audio _Mixer
ms: Pen_gadun Audio

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
ms: Perintah pengadun audio yang boleh dilakukan dari menu konteks, contohnya "pavucontrol", "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
ms: _Jalankan Pengadun Audio...

en: Sound Settings
ms: Tetapan Bunyi

en: General
ms: Am

en: Control Playback of Media Players
ms: Kawal main balik Pemain Media

en: Enable multimedia keys for playback control
ms: Benarkan kekunci multimedia untuk kawalan main balik

en: Enable experimental window focus support
ms: Benarkan sokongan fokus tetingkap eksperimental

en: Name
ms: Nama

en: Clear Known Items
ms: Kosongkan Item Diketahui

en: Known Media Players
ms: Pemain Media Diketahui

en: Media Players
ms: Pemain Media

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
ms: <big><b>Gagal lakukan perintah "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
ms: Ralat

en: Not connected to the PulseAudio server
ms: Tidak bersambung dengan pelayan PulseAudio

en: Choose Playlist
ms: Pilih Senarai Main

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
ms: Pengadun _audio...

en: Volume %d%c (muted)
ms: Volum %d%c (disenyapkan)

en: Volume %d%c
ms: Volum %d%c

en: Not currently playing
ms: Tidak dimainkan buat masa ini
