Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: PulseAudio Plugin
nl: Invoegsel voor PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
nl: Stel het geluidsvolume bij van het geluidssysteem van PulseAudio

en: None
nl: Geen

en: All
nl: Alle

en: Output only
nl: Alleen uitvoer

en: Input only
nl: Alleen invoer

en: PulseAudio Panel Plugin
nl: Werkbalk-invoegsel voor PulseAudio

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
nl: Toetsenbordsneltoetsen inschakelen voor volumebeheer

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
nl: Schakelt volumebeheer in met de multimediatoetsen. Vergewis u ervan dat er geen andere toepassing op de achtergrond draait die naar deze toetsen luistert (zoals xfce4-volumed).

en: Play system _sound when volume changes
nl: Systeem_geluid afspelen bij wijziging van volume

en: Enables audio feedback when using multimedia keys to change the volume.
nl: Schakelt geluidterugkoppeling in bij het gebruik van multimediatoetsen om het volume te wijzigen.

en: Always display the recording _indicator
nl: Toon de opname-aanduiding altijd

en: Show volume _notifications:
nl: Toon volumemeldingen:

en: Mute/unmute is notified in all modes except "None"
nl: Dempen/ontdempen wordt gemeld in alle modi behalve 'Geen'

en: Step size used when adjusting volume with mouse wheel or hotkeys.
nl: Stapgrootte gebruikt bij het bijstellen van het volume met muiswiel of sneltoetsen.

en: _Volume step:
nl: _Volumestap:

en: M_aximum volume:
nl: Maximaal volume:

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Audio _Mixer
nl: Geluid_mengpaneel

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
nl: Opdracht voor geluidmengpaneel die kan worden uitgevoerd vanuit het contextmenu, bijvoorbeeld 'pavucontrol' of 'unity-control-center sound'.

en: _Run Audio Mixer...
nl: Geluidmengpaneel draaien....

en: Sound Settings
nl: Geluidinstellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Control Playback of Media Players
nl: Beheers het afspelen door mediaspelers

en: Enable multimedia keys for playback control
nl: Schakel multimediatoetsen in voor beheersing van afspelen

en: Send multimedia keys to all players
nl: Stuur multimediasleutels naar alle spelers

en: Enable experimental window focus support
nl: Schakel experimentele ondersteuning in voor vensterscherpstelling

en: Name
nl: Naam

en: Persistent
nl: Blijvend

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Clear Known Items
nl: Wis bekende elementen

en: Please restart the players to make them visible again.
nl: Herstart a.u.b. de spelers om hen weer zichtbaar te maken.

en: Known Media Players
nl: Bekende mediaspelers

en: Media Players
nl: Mediaspelers

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
nl: <big><b>Kon opdracht '%s' niet uitvoeren.</b></big>
    
    %s

en: Error
nl: Fout

en: Not connected to the PulseAudio server
nl: Niet verbonden met de PulseAudio-server

en: <b>Volume %d%% (muted)</b>
    <small>%s</small>
nl: <b>Volume %d%% (gedempt)</b>
    <small>%s</small>

en: Output
nl: Uitvoer

en: Input
nl: Invoer

en: Choose Playlist
nl: Kies speellijst

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
nl: _Geluidmengpaneel....

en: Volume %d%c (muted)
nl: Volume %d%c (gedempt)

en: Not currently playing
nl: Thans niet spelend
