Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: PulseAudio Plugin
oc: Empeuton PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
oc: Ajustar lo volum del sistèma àudio PulseAudio

en: None
oc: Pas cap

en: All
oc: Totes

en: PulseAudio Panel Plugin
oc: Empeuton del tablèu de bòrd PulseAudio

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
oc: Activar los acorchi_s de clavièr pel contraròtle del volum

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
oc: Activa lo contraròtle del volum amb las tòcas multimèdia. Asseguratz-vos que cap d'autra aplicacion qu'escota aquelas tòcas (p. ex. xfce4-volumed) vire en rèireplan.

en: Behaviour
oc: Comportament

en: Audio _Mixer
oc: _Mesclador àudio

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
oc: Comanda del mixador àudio d'executar dempuèi lo menú contextual, p. ex. « pavucontrol » o « unity-control-center sound ».

en: _Run Audio Mixer...
oc: _Aviar lo mixador àudio…

en: Sound Settings
oc: Paramètres de son

en: Name
oc: Nom

en: Clear Known Items
oc: Escafar los elements coneguts

en: Media Players
oc: Lector mèdia

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
oc: <big><b>L'execucion de la comanda « %s » a fracassat.</b></big>
    
    %s

en: Not connected to the PulseAudio server
oc: Pas connectat al servidor PulseAudio

en: Output
oc: Sortida

en: Input
oc: Entrada

en: Choose Playlist
oc: Causir lista de lectura

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
oc: Mesclador à_udio…

en: Volume %d%c (muted)
oc: Volum %d%c (mut)

en: Volume %d%c
oc: Volum %d%c

en: Not currently playing
oc: Cap de lectura en cors
