Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: PulseAudio Plugin
sk: Zásuvný modul systému PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
sk: Upraví hlasitosť zvuku zvukového systému PulseAudio

en: None
sk: Žiadne

en: All
sk: Všetky

en: PulseAudio Panel Plugin
sk: Zásuvný modul systému PulseAudio pre panel

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
sk: Povoliť klávesové _skratky pre ovládanie hlasitosti

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
sk: Povolí ovládanie hlasitosti pomocou multimediálnych klávesov. Uistite sa, že žiadna iná aplikácia, ktorá používa tieto klávesy (napr. xfce4-volumed) nie je spustená na pozadí.

en: Play system _sound when volume changes
sk: Prehrať systémový _zvuk pri zmene hlasitosti

en: Enables audio feedback when using multimedia keys to change the volume.
sk: Umožňuje zvukovú spätnú väzbu pri použití multimediálnych kláves na zmenu hlasitosti.

en: Behaviour
sk: Správanie

en: Audio _Mixer
sk: Z_miešavač zvuku

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
sk: Príkaz zmiešavača zvuku, ktorý môže byť vykonaný z kontextovej ponuky, napr. „pavucontrol“, „unity-control-center sound“.

en: _Run Audio Mixer...
sk: _Spustiť zmiešavač zvuku...

en: Sound Settings
sk: Nastavenia zvuku

en: General
sk: Všeobecné

en: Control Playback of Media Players
sk: Ovládať prehrávanie multimediálnych prehrávačov

en: Enable multimedia keys for playback control
sk: Povoliť multimediálne klávesy pre ovládanie prehrávania

en: Enable experimental window focus support
sk: Povoliť experimentálnu podporu zamerania okna

en: Name
sk: Názov

en: Clear Known Items
sk: Vymazať známe položky

en: Known Media Players
sk: Známe multimediálne prehrávače

en: Media Players
sk: Prehrávače médií

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
sk: <big><b>Zlyhalo vykonanie príkazu "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
sk: Chyba

en: Not connected to the PulseAudio server
sk: Bez pripojenia k serveru PulseAudio

en: Output
sk: Výstup

en: Input
sk: Vstup

en: Choose Playlist
sk: Zvoliť zoznam skladieb

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
sk: _Zmiešavač zvuku...

en: Volume %d%c (muted)
sk: Hlasitosť %d%c (stlmená)

en: Volume %d%c
sk: Hlasitosť %d%c

en: Not currently playing
sk: Momentálne neprehrávané
