Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (46 entries)

en: PulseAudio Plugin
sr: Прикључак звука Пулсаудија

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
sr: Подесите гласноћу звучног система Пулсаудија

en: None
sr: Ништа

en: All
sr: Сви

en: Output only
sr: Само излаз

en: Input only
sr: Само улаз

en: PulseAudio Panel Plugin
sr: Прикључак полице Пулсаудија

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
sr: Омогући управљање гласноћом пречицама

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
sr: Омогућава управљање гласноћом помоћу дугмади. Проверите да ли се неки програм већ покреће овом дугмади (нпр. xfce4-volumed).

en: Play system _sound when volume changes
sr: Одсвирај саставски _звук при измени гласноће

en: Enables audio feedback when using multimedia keys to change the volume.
sr: Омогућава звучни одзив при коришћењу дугмади управљања звуком ради измене гласноће.

en: Always display the recording _indicator
sr: Увек приказуј _указивач снимања

en: Show volume _notifications:
sr: Пошаљи _обавештења о гласноћи:

en: Mute/unmute is notified in all modes except "None"
sr: Умукни/укључи обавештава у свим начинима рада осим „ништа“

en: Step size used when adjusting volume with mouse wheel or hotkeys.
sr: Величина корака при подешавању гласноће точкићем миша или пречицама.

en: _Volume step:
sr: Корак _гласноће:

en: M_aximum volume:
sr: Нај_гласније:

en: Behaviour
sr: Понашање

en: Audio _Mixer
sr: _Мешач звука

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
sr: Наредба мешача звука за извршавање из приручног изборника, нпр. "pavucontrol", "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
sr: _Покрени мешач звука...

en: Sound Settings
sr: Поставке звука

en: General
sr: Опште

en: Control Playback of Media Players
sr: Управљај извођачима садржаја

en: Enable multimedia keys for playback control
sr: Омогући дугмад за управљање садржајима

en: Send multimedia keys to all players
sr: Пошаљи дугмад управљања садржајем свим извођачима

en: Enable experimental window focus support
sr: Омогући пробни прозор жиже

en: Name
sr: Назив

en: Persistent
sr: Трајно

en: Ignored
sr: Занемарено

en: Clear Known Items
sr: Очисти познате ставке

en: Please restart the players to make them visible again.
sr: Молим, поново покрените извођаче да би постали поново видљиви.

en: Known Media Players
sr: Познати извођачи садржаја

en: Media Players
sr: Извођачи садржаја

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
sr: <big><b>Нисам успео да извршим наредбу „%s“.</b></big>
    
    %s

en: Error
sr: Грeшкa

en: Not connected to the PulseAudio server
sr: Нема везе са служитељем Пулсаудија

en: <b>Volume %d%% (muted)</b>
    <small>%s</small>
sr: <b>Гласноћа %d%% (умукнуто)</b>\n
    <small>%s</small>

en: <b>Volume %d%%</b>
    <small>%s</small>
sr: <b>Гласноћа  %d%%</b>\n
    <small>%s</small>

en: Output
sr: Излаз

en: Input
sr: Улаз

en: Choose Playlist
sr: Изаберите списак за извођење

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
sr: Мешач _звука...

en: Volume %d%c (muted)
sr: Гласноћа је %d%c (умукнуто)

en: Volume %d%c
sr: Гласноћа је %d%c

en: Not currently playing
sr: Тренутно се не изводи
