Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: PulseAudio Plugin
pl: Wtyczka PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
pl: Regulacja głośności dźwięku systemu PulseAudio

en: None
pl: Brak

en: All
pl: Wszystkie

en: Output only
pl: Tylko wyjście

en: Input only
pl: Tylko wejście

en: PulseAudio Panel Plugin
pl: Wtyczka panelowa PulseAudio

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
pl: Włącz _skróty klawiszowe do kontroli głośności

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
pl: Umożliwia regulację głośności za pomocą przycisków multimedialnych. Upewnij się, że żaden inny program, który nasłuchuje tych klawiszy (np. xfce4-volumed) nie jest uruchomiony w tle.

en: Play system _sound when volume changes
pl: Odtwarzaj dźwięk _systemowy, gdy zmienia się głośność

en: Enables audio feedback when using multimedia keys to change the volume.
pl: Włącza sygnał dźwiękowy podczas używania klawiszy multimedialnych do zmiany głośności.

en: Always display the recording _indicator
pl: Zawsze wyświetlaj _wskaźnik nagrywania

en: Show volume _notifications:
pl: Pokaż _powiadomienia o głośności:

en: Mute/unmute is notified in all modes except "None"
pl: Wyciszenie lub wyłączenie wyciszenia jest powiadamiane we wszystkich trybach oprócz „Brak”

en: Step size used when adjusting volume with mouse wheel or hotkeys.
pl: Wielkość kroku do używania podczas regulacji głośności kółkiem myszy lub skrótami klawiszowymi.

en: _Volume step:
pl: Krok _głośności:

en: M_aximum volume:
pl: M_aksymalna głośność:

en: Behaviour
pl: Zachowanie

en: Audio _Mixer
pl: _Mikser dźwięku

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
pl: Polecenie miksera dźwięku, które może zostać wykonane z menu kontekstowego, np. „pavucontrol”, „unity-control-center sound”.

en: _Run Audio Mixer...
pl: _Uruchom mikser dźwięku...

en: Sound Settings
pl: Ustawienia dźwięku

en: General
pl: Ogólne

en: Control Playback of Media Players
pl: Sterowanie odtwarzaniem odtwarzaczy multimedialnych

en: Enable multimedia keys for playback control
pl: Włącz klawisze multimedialne do sterowania odtwarzaniem

en: Send multimedia keys to all players
pl: Wysyłaj klawisze multimedialne do wszystkich odtwarzaczy

en: Enable experimental window focus support
pl: Włącz eksperymentalną obsługę skupienia okna

en: Name
pl: Nazwa

en: Persistent
pl: Stały

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Clear Known Items
pl: Wyczyść znane elementy

en: Please restart the players to make them visible again.
pl: Uruchom ponownie odtwarzacze, aby znów były widoczne.

en: Known Media Players
pl: Znane odtwarzacze multimedialne

en: Media Players
pl: Odtwarzacze multimedialne

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
pl: <big><b>Błąd wykonania polecenia „%s”.</b></big>
    
    %s

en: Error
pl: Błąd

en: Not connected to the PulseAudio server
pl: Nie połączono z serwerem PulseAudio

en: <b>Volume %d%% (muted)</b>
    <small>%s</small>
pl: <b>Głośność %d%% (wyciszono)</b>
    <small>%s</small>

en: <b>Volume %d%%</b>
    <small>%s</small>
pl: <b>Głośność %d%%</b>
    <small>%s</small>

en: Output
pl: Wyjście

en: Input
pl: Wejście

en: Choose Playlist
pl: Wybierz listę odtwarzania

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
pl: Mikser _dźwięku...

en: Volume %d%c (muted)
pl: Głośność %d%c (wyciszono)

en: Volume %d%c
pl: Głośność %d%c

en: Not currently playing
pl: Obecnie nieodtwarzające.
