Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (47 entries)

en: PulseAudio Plugin
bg: Добавка за PulseAudio

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
bg: Регулиране нивата на звука в PulseAudio

en: None
bg: Без

en: All
bg: Всички

en: Output only
bg: Само изход

en: Input only
bg: Само вход

en: PulseAudio Panel Plugin
bg: PulseAudio Добавка за панела

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
bg: Разреши клавишни комбинации за управлението на звука

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
bg: Позволява регулиране силата на звука с помощта на мултимедийните клавиши. Уверете се, че няма друго приложение, ползващо тези клавиши (напр. xfce4-volumed), което да работи във фонов режим.

en: Play system _sound when volume changes
bg: Изпълняване на системен звук при промяна на устройството

en: Enables audio feedback when using multimedia keys to change the volume.
bg: Включване на звуково уведомяване при използване на мултимедийни клавиши за смяна на устройството

en: Always display the recording _indicator
bg: Винаги да се показва индикатора за запис

en: Show volume _notifications:
bg: Показване на _уведомления за силата на звука:

en: Mute/unmute is notified in all modes except "None"
bg: Изключването/включването на звука се уведомява във всички режими с изключение на „Няма“

en: Step size used when adjusting volume with mouse wheel or hotkeys.
bg: Размер на стъпката, използван при регулиране на силата на звука с колелцето на мишката или клавишни комбинации.

en: _Volume step:
bg: _Стъпка на силата на звука:

en: M_aximum volume:
bg: _Максимална сила на звука:

en: Behaviour
bg: Поведение

en: Audio _Mixer
bg: Аудио миксер

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
bg: Команда за аудио миксера, която може да бъде изпълнена от контекстното меню, напр. "pavucontrol", "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
bg: Стартирай на аудио миксера...

en: Sound Settings
bg: Настройки на звука

en: General
bg: Общи

en: Control Playback of Media Players
bg: Контрол на възпроизвеждането на медийните плеъри

en: Enable multimedia keys for playback control
bg: Включване на мултимедийните клавиши за управление на възпроизвеждането

en: Send multimedia keys to all players
bg: Изпращане на мултимедийните клавиши към всички плеъри

en: Enable experimental window focus support
bg: Включване поддръжката на експерименталното фокусиране на прозорец

en: Name
bg: Име

en: Persistent
bg: Постоянен

en: Ignored
bg: Игнориран

en: Clear Known Items
bg: Изчистване на познатите елементи

en: Please restart the players to make them visible again.
bg: Моля, рестартирайте плеърите, за да ги направите видими отново.

en: Known Media Players
bg: Познати медийни плеъри

en: Media Players
bg: Мултимедийни плеъри

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
bg: <big><b>Неуспешно изпълнение на команда "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
bg: Грешка

en: Not connected to the PulseAudio server
bg: Няма връзка с  PulseAudio сървър

en: <b>Volume %d%% (muted)</b>
    <small>%s</small>
bg: <b>Сила на звука %d%% (заглушен)</b>
    <small>%s</small>

en: <b>Volume %d%%</b>
    <small>%s</small>
bg: <b>Сила на звука %d%%</b>
    <small>%s</small>

en: Port
bg: Порт

en: Output
bg: Изход

en: Input
bg: Вход

en: Choose Playlist
bg: Избиране на списък

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
bg: Аудио миксер...

en: Volume %d%c (muted)
bg: Ниво на звука %d%c (заглушен)

en: Volume %d%c
bg: Ниво на звука %d%c

en: Not currently playing
bg: В момента не се изпълнява
