Xfce Panel Plugins - en to hye translation catalogue (30 entries)

en: PulseAudio Plugin
hye: PulseAudio Ներդրաւն

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
hye: Յարմարեցնել ձայնային ծաւալը PulseAudio֊ի ձայնային համակարգից

en: None
hye: Չկայ

en: All
hye: Բոլորը

en: PulseAudio Panel Plugin
hye: PulseAudio վահանակի ներդրաւն

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
hye: Միացնել ստեղնաշարի _դիւրացումը ծաւալի կառավարման համար

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
hye: Թոյլատրում է ծաւալի կառավարումը մուլտիմեդիայ բանալիներ կիրառելով։ Համոզուէք, որ այլ յաւելուածներ, որոնք լսում են այդ բանալիները (աւրինակ xfce4-volumed) չեն բեռնուում յետնաշերտում։

en: Behaviour
hye: Վարքագիծ

en: Audio _Mixer
hye: Ձայնային  _Խառնիչ

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
hye: Ձայնային խառնիչի հրաման, որը կարող է գործարկուել ենթագրոյթային ընտրացանկից, աւր․ "pavucontrol", "unity-control-center sound"։

en: _Run Audio Mixer...
hye: _Աշխատեցնել ձայնային խառնիչ․․․

en: Sound Settings
hye: Ձայնի կարգաւորումներ

en: General
hye: Հիմնական

en: Control Playback of Media Players
hye: Կառավարել Մեդիայ նուագարկիչների նուագարկումը

en: Enable multimedia keys for playback control
hye: Թոյլատրել մուլտիմեդիայ բանալիներ, նուագարկման կառավարման համար

en: Enable experimental window focus support
hye: Թոյլատրել փորձնական պատուհանի կիզակէտային աջակցութիւն

en: Name
hye: Անուն

en: Clear Known Items
hye: Մաքրել ճանաչուած տարրերը

en: Known Media Players
hye: Ճանաչուած մեդիայ նուագարկիչ

en: Media Players
hye: Մեդիայ նուագարկիչներ

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
hye: <big><b>Չյաջողուեց գործարկել հրաման"%s" ֊ը։</b></big>
    
    %s

en: Error
hye: Սխալ

en: Not connected to the PulseAudio server
hye: Միացուած չէ PulseAudio սպասարկչին

en: Output
hye: Արտածում

en: Input
hye: Ներածում

en: Choose Playlist
hye: Ընտրել նուագացանկ

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
hye: _Ձայնային խառնիչ․․․

en: Volume %d%c (muted)
hye: Ծաւալ %d%c (համրեցուած)

en: Volume %d%c
hye: Ծաւալ %d%c

en: Not currently playing
hye: Ոչ ընթացիկ նուագարկուող
