Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (46 entries)

en: PulseAudio Plugin
sl: PulseAudio vtičnik

en: Adjust the audio volume of the PulseAudio sound system
sl: Prilagodi glasnost PulseAudio zvočnega sistema

en: None
sl: Brez

en: All
sl: Vse

en: Output only
sl: Zgolj izhod

en: Input only
sl: Zgolj vhod

en: PulseAudio Panel Plugin
sl: PulseAudio vtičnik za pano

en: Enable keyboard _shortcuts for volume control
sl: Omogoči bližnjice na tipkovnici za prilagajanje gla_snosti

en: Enables volume control using multimedia keys. Make sure no other application that listens to these keys (e.g. xfce4-volumed) is running in the background.
sl: Omogoči upravljanje glasnosti z večpredstavnostnimi tipkami. Poskrbite, da v ozadju ne teče kakšna druga aplikacija, ki bi odčitavala te tipke (npr. xfce4-volumed).

en: Play system _sound when volume changes
sl: Ob _spremembi glasnosti predvajaj sistemski zvok

en: Enables audio feedback when using multimedia keys to change the volume.
sl: Vklopi zvočni učinek pri spreminjanju glasnosti z multimedijskimi tipkami.

en: Always display the recording _indicator
sl: Vedno prikaži _indikator snemanja

en: Show volume _notifications:
sl: Prikaži _obvestila o glasnosti

en: Mute/unmute is notified in all modes except "None"
sl: Tiho/glasno se obvešča v vseh načinih, razen pri "brez"

en: Step size used when adjusting volume with mouse wheel or hotkeys.
sl: Velikost koraka pri spreminjanju glasnosti s kolescem miške.

en: _Volume step:
sl: _Korak glasnosti:

en: M_aximum volume:
sl: N_ajvečja glasnost:

en: Behaviour
sl: Obnašanje

en: Audio _Mixer
sl: Mešalnik zvoka

en: Audio mixer command that can be executed from the context menu, e.g. "pavucontrol", "unity-control-center sound".
sl: Ukaz za mešanje zvoka, ki je lahko zagnan iz kontekstualnega menija, npr. "pavucontrol" ali "unity-control-center sound".

en: _Run Audio Mixer...
sl: _Zaženi mešalnik zvoka...

en: Sound Settings
sl: Nastavitve zvoka

en: General
sl: Splošno

en: Control Playback of Media Players
sl: Nadzor predvajanja z medijskimi predvajalniki

en: Enable multimedia keys for playback control
sl: Omogoči večpredstavnostne tipke za nadzorovanje predvajanja

en: Send multimedia keys to all players
sl: Pošlji mulitmedijske tipke vsem predvajalnikom

en: Enable experimental window focus support
sl: Omogoči eksperimentalno podporo za fokusiranje okna

en: Name
sl: Ime

en: Persistent
sl: Obstojno

en: Ignored
sl: Prezrto

en: Clear Known Items
sl: Počiti znane predmete

en: Please restart the players to make them visible again.
sl: Ponovno zaženite predvajalnike, da bodo spet vidni.

en: Known Media Players
sl: Znani medijski predvajalniki

en: Media Players
sl: Predvajalniki

en: <big><b>Failed to execute command "%s".</b></big>
    
    %s
sl: <big><b>Ni mogoče zagnati ukaza "%s".</b></big>
    
    %s

en: Error
sl: Napaka

en: Not connected to the PulseAudio server
sl: Ni povezave s PulseAudio strežnikom

en: <b>Volume %d%% (muted)</b>
    <small>%s</small>
sl: <b>Glasnost %d%% (utišano)</b>
    <small>%s</small>

en: <b>Volume %d%%</b>
    <small>%s</small>
sl: <b>Glasnost %d%%</b>
    <small>%s</small>

en: Output
sl: Izhod

en: Input
sl: Vhod

en: Choose Playlist
sl: Izberi seznam predvajanja

note: Audio mixers
en: _Audio mixer...
sl: Meš_alnik zvoka

en: Volume %d%c (muted)
sl: Glasnost %d%c (utišano)

en: Volume %d%c
sl: Glasnost %d%c

en: Not currently playing
sl: Trenutno ne predvaja
