xfce4-quicklauncher-plugin 1.9.1 - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Configure Quicklauncher
el: Ρύθμιση της εφαρμογής

en: Lines:
el: Γραμμές:

en: icone
el: εικονίδια

en: commande
el: εντολές

en: Open icon
el: Άνοιγμα εικονιδίου

en: Quicklauncher
el: Γρήγορη εκκίνηση εφαρμογών

en: Allows you to add launchers easily and display them on many lines.
el: Επιτρέπει την γρήγορη προσθήκη εκκινητών και την εμφάνισή τους σε πολλές γραμμές.

en: Other plugins available here
el: Άλλα διαθέσιμα πρόσθετα

en: Program with several launchers
el: Πρόγραμμα με πολλούς εκκινητές
