xfce4-quicklauncher-plugin 1.9.1 - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Configure Quicklauncher
ja: クイックランチャーの設定

en: Lines:
ja: 行数:

en: icone
ja: アイコン

en: commande
ja: コマンド

en: Open icon
ja: アイコンを選択して下さい

en: Quicklauncher
ja: クイックランチャー

en: Allows you to add launchers easily and display them on many lines.
ja: ランチャーを追加して複数行に表示します。

en: Other plugins available here
ja: ここに他のプラグインがあります

en: Program with several launchers
ja: 複数のランチャーを一まとめに表示します。
