xfce4-quicklauncher-plugin 1.9.1 - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Configure Quicklauncher
pl: Konfiguruj Szybkiego Uruchamiacza

en: Lines:
pl: Wiersze:

en: icone
pl: ikona

en: commande
pl: polecenie

en: Open icon
pl: Otwórz ikonę

en: Quicklauncher
pl: Szybki Uruchamiacz

en: Allows you to add launchers easily and display them on many lines.
pl: Pozwala na dodawanie wyzwalaczy i wyświetlanie ich w wielu wierszach.

en: Other plugins available here
pl: Inne wtyczki dostępne tutaj

en: Program with several launchers
pl: Program z wieloma wyzwalaczami
