xfce4-radio-plugin 0.2.0 - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: - off -
ca: - apagat -

en: Error opening radio device
ca: No s'ha pogut obrir el dispositiu de ràdio

en: Tune radio
ca: Afina radio

en: Frequency [MHz]:
ca: Freqüència  [MHz]:

en: Illegal frequency.
ca: Freqüència iŀlegal.

en: Presets
ca: Canals

en: Tune to frequency
ca: Afina a la freqüència

en: unnamed
ca: sense nom

en: Properties
ca: Propietats

en: Options
ca: Opcions

note: Device
en: Device
ca: Dispositiu

en: V4L device
ca: Dispositiu V4L

en: Synchronize state with the card
ca: Sincronitza l'estat amb la tarjeta

en: yes
ca: sí

en: Mouse scrolling changes
ca: Canvia amb la roda del ratolí

en: frequency
ca: freqüència

en: preset
ca: canal

note: When off
en: When radio is off
ca: Quan la ràdio és apagada

en: Show the label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Show graphics
ca: Mostrar gràfics

note: When on
en: When radio is running
ca: Quan la ràdio és encesa

en: Show signal strength
ca: Mostrar la força del senyal

en: as a bar
ca: com a barra

en: graphically
ca: gràficament

en: Show preset names in label
ca: Mostra els canals en l'etiqueta

note: Commands
en: Commands
ca: Ordres

note: Post-startup command
en: Run after startup
ca: Executa ordres després d'iniciar-se

note: Post-shutdown command
en: Run after shutdown
ca: Executa ordres després d'apagar-se
