xfce4-radio-plugin - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Radio Plugin
el: Πρόσθετο ραδιοφώνου

en: V4l radio plugin
el: Πρόσθετο ραδιοφώνου V4l

en: Tuned to station %s
el: Συντονισμένο στο σταθμό %s

en: Tuned to %s MHz
el: Συντονισμένο στα %s MHz

en: - off -
el: - κλειστό -

en: Radio is off
el: Το ραδιόφωνο είναι απενεργοποιημένο

en: Error opening radio device
el: Σφάλμα κατά το άνοιγμα της συσκευής ραδιοφώνου

en: Tune radio
el: Συντονίστε το ραδιόφωνο

en: Frequency [MHz]:
el: Συχνότητα [MHz]:

en: Illegal frequency.
el: Παράνομη συχνότητα.

note: Notebook tabs
en: Presets
el: Προκαθορισμένα

en: Tune to frequency
el: Συντονιστείτε στη συχνότητα

en: unnamed
el: ανώνυμο

en: Select command
el: Επιλογή εντολής

en: Radio
el: Ραδιόφωνο

en: Configure the radio plugin
el: Ρυθμίσεις πρόσθετου ραδιοφώνου

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Radio device
el: Συσκευή ραδιοφώνου

en: Commands
el: Εντολές

note: - Signal strength
en: Signal strength
el: Ισχύς σήματος

en: Show the signal strength indicator
el: Εμφάνιση ένδειξης ισχύος σήματος

en: Use graphics instead of text labels and progress bars
el: Χρήση γραφικών αντί κειμένου και μπαρας της προόδου

note: - Current station
en: Current station
el: Τρέχον σταθμός

en: Show the current station
el: Εμφάνιση τρέχοντος σταθμού

en: Show preset names instead of frequencies
el: Εμφάνιση ονόματος προεπιλογής αντί συχνότητας

note: - Mouse
en: Mouse interaction
el: Αλληλεπίδραση με το ποντίκι

en: Mouse scrolling changes
el: Αλλαγή με την κύλιση του ποντικιού

en: frequency
el: συχνότητα

en: Radio device:
el: Συσκευή ραδιοφώνου:

en: Synchronize state with the card
el: Συγχρονισμός κατάστασης με την κάρτα

en: This watches your radio card for changes done by other
    applications. Note that this may cause issues with some
    tuner cards.
el: Αυτό ελέγχει το ραδιόφωνό σας για αλλαγές που γίνονται από άλλες 
    εφαρμογές. Σημειώστε ότι αυτό μπορεί να προκαλέσει προβλήματα με ορισμένες 
    κάρτες ραδιοφώνου.

en: Command to run after startup
el: Εντολή για εκτέλεση μετά την εκκίνηση

en: Command to run after shutdown
el: Εντολή για εκτέλεση μετά τη διακοπή
