xfce4-radio-plugin.master - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: - off -
eu: - itzalia -

en: Error opening radio device
eu: Errorea irrati gailua irekitzerakoan

en: Tune radio
eu: Irratia sintonizatu

en: Frequency [MHz]:
eu: Frekuentzia [MHz]:

en: Illegal frequency.
eu: Legezkanpoko frekuentzia.

en: Presets
eu: Aurre-ezarpenak

en: Tune to frequency
eu: Frekuentziara sintonizatu

en: unnamed
eu: izengabea

en: Properties
eu: Propietateak

en: Options
eu: Aukerak

note: Device
en: Device
eu: Gailua

en: V4L device
eu: V4L gailua

en: Synchronize state with the card
eu: Sinkronizatu egoera txartelarekin

en: yes
eu: bai

en: no
eu: ez

en: Mouse scrolling changes
eu: Sagu korritze aldaketak

en: frequency
eu: frekuentzia

en: preset
eu: aurre-ezarpena

note: When off
en: When radio is off
eu: Irratia itzalia dagoenean

en: Show the label
eu: Ikusi etiketa

en: Show graphics
eu: Ikusi grafikoak

note: When on
en: When radio is running
eu: Irratia martxan dagoenean

en: Show signal strength
eu: Ikus seinale potentzia

en: as a bar
eu: barra gisa

en: graphically
eu: grafikoki

en: Show preset names in label
eu: Ikusi aurrez ezarritako izenak etiketan

note: Commands
en: Commands
eu: Komandoak

note: Post-startup command
en: Run after startup
eu: Exekutatu abiatu ondoren

note: Post-shutdown command
en: Run after shutdown
eu: Exekutatu itzali ondoren
