xfce-radio-plugin 0.2.0 - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: - off -
lv: - izslēgts -

en: Error opening radio device
lv: Kļūda atverot radio iekārtu

en: Tune radio
lv: Noskaņot radio

en: Frequency [MHz]:
lv: Frekvence [MHz]:

en: Illegal frequency.
lv: Nederīga frekvence.

en: Presets
lv: Sākum uzstādījumi

en: Tune to frequency
lv: Noskaņot uz frekvenci

en: unnamed
lv: Bez nosaukuma

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: Options
lv: Uzstādījumi

note: Device
en: Device
lv: Ierīce

en: V4L device
lv: V4L ierīce

en: Synchronize state with the card
lv: Sinhronizēt stāvokli ar karti

en: yes
lv: Jā

en: no
lv: Nē

en: Mouse scrolling changes
lv: Peles ritinājuma izmaiņas

en: frequency
lv: frekvence

en: preset
lv: sākum uzstādījums

note: When off
en: When radio is off
lv: Kad radio ir izslēgts

en: Show the label
lv: Rādīt etiķetes

en: Show graphics
lv: Rādīt grafiku

note: When on
en: When radio is running
lv: Kad radio ir palaists

en: Show signal strength
lv: Rādīt signāla stiprumu

en: as a bar
lv: kā joslas

en: graphically
lv: grafiski

en: Show preset names in label
lv: Rādīt sākum uzstādījuma nosaukumu etiķetē

note: Commands
en: Commands
lv: Komandas

note: Post-startup command
en: Run after startup
lv: Palaist pēc palaišanas

note: Post-shutdown command
en: Run after shutdown
lv: Palaist komandu pēc izslēgšanas
