xfce4-radio-plugin - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Not tuned
pl: Nie ustawione

en: Error opening radio device
pl: Błąd otwierania urządzenia

en: Add preset
pl: Dodaj stację

en: Station name:
pl: Nazwa stacji:

en: There is already a preset with this frequency.
pl: Już istnieje wpis dla tej częstotliwości.

en: Tune radio
pl: Ustawienia radia

en: Frequency [MHz]:
pl: Częstotliwość [MHz]:

en: Illegal frequency.
pl: Błędna częstotliwość.

en: Presets
pl: Stacje

en: Delete active preset
pl: Skasuj aktywną stację

en: Rename active preset
pl: Zmień nazwę aktywnej stacji

en: Tune to frequency
pl: Dostrój do częstotliwości

en: Properties
pl: Właściwości

en: V4L device
pl: Urządzenie V4L

en: Display signal strength
pl: Wyświetlaj siłę sygnału

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: Execute command after shutdown
pl: Wykonaj polecenie po zamknięciu

en: Mouse scrolling changes
pl: Przesuwanie myszy zmienia

en: frequency
pl: częstotliwość

en: preset
pl: stacja
