xfce4-radio-plugin v0.2.0 - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Not tuned
sq: Jo e akorduar

en: Error opening radio device
sq: Gabim gjatë hapjes së pajisjes radio

en: Add preset
sq: Shto të paracaktuar

en: Station name:
sq: Emër stacioni:

en: There is already a preset with this frequency.
sq: Ka tashmë një paracaktim me këtë frekuencë.

en: Tune radio
sq: Akordo radion

en: Frequency [MHz]:
sq: Frekuencë [MHz]:

en: Illegal frequency.
sq: Frekuencë e jashtëligjshme.

en: Presets
sq: Paracaktime

en: Delete active preset
sq: Fshi paracaktim veprues

en: Rename active preset
sq: Riemërto paracaktim veprues

en: Tune to frequency
sq: Akordoje në frekuencën

en: Properties
sq: Veti

en: V4L device
sq: Pajisje V4L

en: Display signal strength
sq: Shfaq forcë sinjali

en: yes
sq: po

en: no
sq: jo

en: Execute command after startup
sq: Përmbush urdhër pas nisjes

en: Execute command after shutdown
sq: Përmbush urdhër pas fikjes

en: Mouse scrolling changes
sq: Ndryshime për rrëshqitje me miun

en: frequency
sq: frekuencë

en: preset
sq: i paracaktuar
