xfce-apps.xfce4-screensaver - en to sl translation catalogue (134 entries)

en: Xfce Screensaver
sl: Xfce ohranjevalnik zaslona

en: Set your screensaver preferences
sl: Prilagodite nastavitve ohranjevalnika zaslona

en: Screensaver
sl: Ohranjevalnik zaslona

en: settings;preferences;screensaver;lock screen;
sl: settings;preferences;screensaver;lock screen;nastavitve;lastnosti;možnosti;ohranjevalnik;zaslon;zakleni;:

en: Screensavers
sl: Ohranjevalniki zaslona

en: Screensaver themes
sl: Teme ohranjevalnika zaslona

en: Show paths that images follow
sl: Prikaži pot, ki ji sledijo slike

en: Occasionally rotate images as they move
sl: Včasih zavrti slike, ko se premikajo

en: Print out frame rate and other statistics
sl: Izpiši število sličic na sekundo in druge statistike

en: The maximum number of images to keep on screen
sl: Največje število sličic, ki naj bodo na zaslonu

en: The initial size and position of window
sl: Začetna velikost in položaj okna

en: The source image to use
sl: Izhodiščna slika za uporabo

note: translators: the word "image" here * represents a command line argument
en: image - floats images around the screen
sl: slika - premika slike po zaslonu

en: %s. See --help for usage information.
sl: %s. Glej --help za podatke o uporabi.

en: Failed to initialize the windowing system.
sl: Neupsšna inicializacija okenskega sistema.

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
sl: Določiti morate eno sliko. Glej --help za podatke o uporabi.

en: Location to get images from
sl: Lokacija iz katere črpam slike

en: Color to use for images background
sl: Barva za ozadje slik

en: Do not randomize pictures from location
sl: Ne uporabi naključja za slike iz lokacije

en: Do not try to stretch images on screen
sl: Ne raztezaj slik na zaslonu

en: Floating Xfce
sl: Plavajoči Xfce

en: Bubbles the Xfce logo around the screen
sl: Xfce logo brbota po zaslonu

en: Slideshow
sl: Diaprojekcija

en: Display a slideshow from your Pictures folder
sl: Diaprojekcija slik iz mape Slike

en: Pop art squares
sl: Pop-art kvadrati

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
sl: Mreža pulzirajočih barv v pop-art stilu.

en: Unable to establish service %s: %s
sl: Ne morem vzpostaviti storitve %s:%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
sl: Ne morem nastaviti PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
sl: Nepravilno geslo.

en: Authentication failed.
sl: Avtentifikacija ni uspela.

en: Not permitted to gain access at this time.
sl: Tokrat ni dovoljenega dostopa.

en: No longer permitted to access the system.
sl: Dostop do sistema ni več dovoljen.

en: Username:
sl: Ime uporabnika:

en: failed to register with the message bus
sl: neuspešna registracija z vodilom za sporočila

en: not connected to the message bus
sl: ni povezave z vodilom za sporočila

en: screensaver already running in this session
sl: ohranjevalnik zaslona je v tej seji že zagnan

en: Time has expired.
sl: Čas se je iztekel.

en: Causes the screensaver to exit gracefully
sl: Povzroči, da se ohranjevalnik hvaležno zapre

en: Query the state of the screensaver
sl: Preveri stanje ohranjevalnika

en: Query the length of time the screensaver has been active
sl: Prevri čas aktivnosti ohranjevalnika

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
sl: Pove procesu ohranjevalnika, da takoj zaklene zaslon

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
sl: Če je ohranjevalnik aktiven, preklopi na drug grafični demo

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
sl: Vklopi ohranjevalnik zaslona (zatemnitev zaslona)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
sl: Če je ohranjevalnik zaslona aktiven, ga ugasni (odtemnitev zaslona)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
sl: Dregni ohranjevalnik zaslona, kot da bi bil uporabnik aktiven

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
sl: Prepreči ohranjevalniku zaslona, da se zažene. Ukaz blokira, dokler je preprečevanje aktivno.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
sl: Kilcoča aplikacija, ki preprečuje zagon ohranjevalnika zaslona.

en: The reason for inhibiting the screensaver
sl: Razlog za preprečevanje ohranjevalnika

en: Version of this application
sl: Različica te aplikacije

en: The screensaver is %s
sl: Ohranjevalnik zaslona je %s

en: active
sl: aktiven

en: inactive
sl: neaktiven

en: The screensaver is not inhibited
sl: Ohranjevalnik zaslona ni blokiran

en: The screensaver is being inhibited by:
sl: Ohranjevalnik zaslona je blokiran s strani:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
sl: Ohranjevalnik zaslona je bil aktiven %d sekund.

en: Part of Xfce Screensaver
sl: Sestavni del Xfce ohranjevalnika zaslona

en: Max number of images
sl: Največ slik

en: Show paths
sl: Prikaži poti

en: Do rotations
sl: Z vrtenjem

en: Print stats
sl: Statistika tiskanja

en: Location
sl: Lokacija

en: Background color
sl: Barva ozadja

en: Do not randomize images
sl: Brez naključnih slik

en: Do not stretch images
sl: Brez raztegovanja slik

en: Restore Defaults
sl: Obnovi privzeto

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: About
sl: O programu

en: Configure an individual screensaver
sl: Nastavitve posameznega ohranjevalnika

en: screensaver name to configure
sl: ime ohranjevalnika za nastavljanje

en: check if screensaver is configurable
sl: prveri ali je ohranjevalnik nastavljiv

en: Unable to configure screensaver
sl: Ne morem konfigurirati ohranjevalnika zaslona

en: Screensaver required.
sl: Zahtevan je ohranjevalnik zaslona.

en: File not found: %s
sl: Datoteka ni bila najdena: %s

en: Unrecognized file type: %s
sl: Neznana vrsta datoteke: %s

en: Failed to process file: %s
sl: Napaka pri obdelavi datoteke: %s

en: Screensaver %s is configurable.
sl: Ohranjevalnik zaslona %s ima nastavitve

en: Screensaver %s is not configurable.
sl: Ohranjevalnik zaslona%s nima nastavitev

en: Screensaver %s has no configuration options.
sl: Ohranjevalnik zaslona %s nima možnosti nastavitev.

en: Show debugging output
sl: Prikaži izpis razhroščevalnika

en: Show the logout button
sl: Prikaži gumb za odjavo

en: Command to invoke from the logout button
sl: Ukaz, ki se izvede ob uporabi gumba za odjavo

en: Show the switch user button
sl: Prikaži gumb za zamenjavo uporabnika

en: Message to show in the dialog
sl: Sporočilo, ki se prikaže v dialogu

en: Not used
sl: Ni uporabljeno

en: Monitor height
sl: Višina zaslona

en: Monitor width
sl: Širina zaslona

en: Monitor index
sl: Indeks zaslona

en: Checking...
sl: Preverjanje

en: Enter your password
sl: Vnesite geslo

en: You have the Caps Lock key on.
sl: Tipka Caps Lock je vklopljena

en: _Switch User
sl: _Zamenjaj uporabnika

en: _Log Out
sl: Od_java

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Unlock
sl: _Odkleni

en: Settings manager socket
sl: Vtič upravljalnika nastavitev

en: Blank screen
sl: Prazen zaslon

en: Random
sl: Naključno

en: Setting locked by administrator.
sl: Skrbnik je zaklenil to nastavitev.

en: Could not load the main interface
sl: Nisem mogel naložiti glavnega vmesnika

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
sl: Prepričajte se, da je ohranjevalnik pravilno nameščen

en: Screensaver Preview
sl: Predogled ohranjevalnik

en: <b>Screensaver preview</b>
sl: <b>Predogled ohranjevalnika</b>

en: Screensaver Preferences
sl: Nastavitve ohranjevalnika zaslona

en: Power _Management
sl: Poraba _energije

en: Preview
sl: Predogled

en: Running as root
sl: Izvaja se kot root

en: The screen will not be locked for the root user.
sl: Zaslon se ne bo zaklenil za root uporabnika

en: Resolve
sl: Razreši

en: Xfce Power Manager is not configured to handle laptop lid events
sl: Xfce Power Manager ni nastavljen za zapiranje prenosnika

en: Your computer may not be locked when you close the lid.
sl: Vaš računalnik morda ne bo zaklenjen, ko ga boste zaprli.

en: Enable Screensaver
sl: Omogoči ohranjevalnik zaslona

en: Theme
sl: Tema

en: Configure screensaver
sl: Konfiguriraj ohranjevalnik

en: Configure...
sl: Konfiguriraj...

en: Change theme after:
sl: Spremeni temo po:

en: minutes
sl: minutah

en: Activate screensaver when computer is idle
sl: Zaženi ohranjevalnik, ko je računalnik nedejaven

en: Regard the computer as _idle after:
sl: Računalnik je nede_javen po:

en: Inhibit screensaver for fullscreen applications
sl: Prepreči ohranjevalnik zaslona za celozaslonske aplikacije

en: Enable Lock Screen
sl: Omogoči zaklepanje zaslona

en: Lock Screen with Screensaver
sl: Ob zagonu ohranjevalnika zakleni zaslon

en: Lock the screen after the screensaver is active for:
sl: Zakleni zaslon po tem, ko je ohranjevalnik zaslona aktiven:

en: On Screen Keyboard
sl: Tipkovnica na zaslonu

en: On screen keyboard command:
sl: Ukaz za tipkovnico na zaslonu:

en: Session Status Messages
sl: Sporočila o stanju seje

en: Logout
sl: Odjava

en: Logout command:
sl: Ukaz za odjavo:

en: Enable logout after:
sl: Omogoči odjavo po:

en: User Switching
sl: Zamenjava uporabnika

en: Lock Screen with System Sleep
sl: Zakleni zaslon ob spanju

en: Lock Screen
sl: Zakleni zaslon

en: Enable debugging code
sl: Vklopi razhroščevanje kode

en: Launch screensaver and locker program
sl: Zaženi program ohranjevalnika zaslona in ključavnice

en: XKB initialization error
sl: Napaka pri inicializaciji XKB
