Xfce Apps - en to be translation catalogue (84 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
be: %.2fKb з %.2fKb

en: Transfer
be: Перадача

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
be: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Здымак экрана перадаецца ў:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
be: Здымак экрана

en: _Preferences
be: _Налады

en: _Help
be: _Даведка

en: _Close
be: _Закрыць

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _OK
be: _Добра

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
be: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Вобласць для здымка</span>

en: Entire screen
be: Экран цалкам

en: Take a screenshot of the entire screen
be: Зрабіць здымак экрана цалкам

en: Active window
be: Актыўнае акно

en: Take a screenshot of the active window
be: Зрабіць здымак актыўнага акна

en: Select a region
be: Абраць вобласць

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
    
    Press Ctrl while dragging to move the region.
be: Абярыце вобласць экрана, якую неабходна захапіць. Левай кнопкай мышы націсніце на верхнюю кропку мэтавай вобласці і не адпускаючы перамясціце курсор у супрацьлеглы кут, вылучаючы ўсю вобласць.
    
    Націсніце "Ctrl" падчас перацягвання, каб перамясціць вобласць.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
be: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Параметры</span>

en: Capture the mouse pointer
be: Курсор будзе на здымку

en: Display the mouse pointer on the screenshot
be: Паказваць курсор на здымку экрана

en: Capture the window border
be: Захопліваць межы акна

en: Display the window border on the screenshot.
    Disabling this option has no effect for CSD windows.
be: На здымку экрана будуць паказвацца межы акон. Адключэнне гэтага параметра не ўплывае на вокны CSD.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
be: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Затрымка перад здымкам</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
be: Час затрымкі ў секундах перад тым, як будзе зроблены здымак

en: seconds
be: секунд

en: _Back
be: _Назад

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
be: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Дзеянне</span>

note: Save option radio button
en: Save
be: Захаваць

en: Copy to the clipboard
be: Скапіяваць у буфер абмену

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
be: Скапіяваць здымак экрана ў буфер абмену, каб яго можна было ўставіць пазней

en: Open with:
be: Адкрыць у:

en: Open the screenshot with the chosen application
be: Адкрыць здымак экрана ў абранай праграме

en: Application to open the screenshot
be: Праграма, у якой будзе адкрыты здымак

en: Host on Imgur™
be: Размясціць на серверы Imgur™

en: Host the screenshot on Imgur™, a free online image hosting service
be: Размясціць здымак на свабодным серверы для захоўвання выяў Imgur™

en: Watch for sensitive content, the uploaded image will be publicly
    available and there is no guarantee it can be certainly deleted.
    Xfce is NOT affiliated with nor this integration is approved by Imgur™.
    If you use this feature you must agree with Imgur™ <a href="https://imgur.com/tos">Terms of Service</a>.
be: Будзьце ўважлівымі з прыватнымі здымкамі. Запампаваныя выявы стануць агульнадаступнымі. Інтэграцыя не ўзгодненая з Imgur™. Калі вы хочаце выкарыстоўваць гэтую функцыю, то вам патрэбна пагадзіцца з <a href="https://imgur.com/tos">Умовамі выкарыстання</a>. Imgur™.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
be: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Папярэдні прагляд</span>

en: Save screenshot as...
be: Захаваць здымак у...

en: Preferences
be: Налады

note: Add custom action name
en: Name
be: Назва

note: Add custom action command
en: Command
be: Загад

en: PNG File
be: Файл PNG

en: BMP File
be: Файл BMP

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
be: <b>Праграму немагчыма запусціць.</b>
    %s

en: Error
be: Памылка

en: Upload the screenshot...
be: Запампоўка здымка...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
be: Падчас перадачы выявы на сервер imgur адбылася памылка.

en: Size
be: Памер

en: Link
be: Спасылка

en: Tiny
be: Дробная

en: Medium
be: Сярэдняя

en: Full
be: Поўная

en: Copy
be: Капіяваць

en: View in browser
be: Праглядзець у браўзеры

en: Image
be: Выявы

en: Syntax
be: Сінтаксіс

en: Code
be: Код

en: Type
be: Тып

en: Direct image
be: Зыходная выява

en: Link to full size
be: Спасылка на поўны памер

en: Embed into code
be: Уставіць у код

en: Delete
be: Выдаліць

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
be: Гэтая спасылка паказваецца толькі адзін раз. Пераканайцеся, што захавалі яе, калі вы думаеце, што можаце выдаліць гэтую выяву. Мы ў цяперашні час не падтрымліваем сувязь выяў з акаўнтаў Imgur.

en: Deletion link
be: Выдаленне спасылкі

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
be: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Статус</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
be: Звесткі пра здымак

note: Create the user label
en: User:
be: Карыстальнік:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
be: Ваша імя карыстальніка. Калі вы яшчэ не зарэгістраваліся, то, калі ласка, зрабіце гэта на вэб-старонцы вышэй

note: Create the password label
en: Password:
be: Пароль:

en: The password for the user above
be: Пароль для ўведзенага карыстальніка

note: Create the title label
en: Title:
be: Назва:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
be: Загаловак здымка экрана. Будзе выкарыстоўвацца пры адлюстраванні здымка на серверы захоўвання выяў

note: Create the comment label
en: Comment:
be: Каментар:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
be: Каментар для здымка экрана, які будзе паказвацца на серверы размяшчэння выяў

en: Copy the screenshot to the clipboard
be: Скапіяваць здымак у буфер абмену

en: Delay in seconds before taking the screenshot
be: Затрымка ў секундах перад тым, як зрабіць здымак

en: Display the mouse on the screenshot
be: Паказваць курсор на здымку

en: Removes the window border from the screenshot
be: Выдаляе межы акон са здымкаў экрана

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
be: Абярыце вобласць экрана, якую неабходна захапіць. Левай кнопкай мышы націсніце на верхнюю кропку мэтавай вобласці і не адпускаючы перамясціце курсор у супрацьлеглы кут, вылучаючы ўсю вобласць.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
be: Размясціць здымак на свабодным серверы для захоўвання выяў Imgur

en: Version information
be: Інфармацыя пра версію

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
be: Канфлікт параметраў: --%s і --%s немагчыма выкарыстаць адначасова.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
be: Параметр --%s можна выкарыстоўваць толькі з параметрамі --fullscreen, --window альбо --region. Ён не будзе ўлічвацца.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
be: %s: %s
    Запусціце праграму з параметрам %s --help, каб убачыць увесь спіс параметраў.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
be: Зрабіць здымак усяго экрана, актыўнага акна ці вобласці экрана
