Xfce Apps - en to et translation catalogue (109 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
et: %.2fKb / %.2fKb

en: Transfer
et: Edasta

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
et: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Kuvatõmmis on edastamisel:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
et: Kuvatõmmis

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Help
et: _Abi

en: _Close
et: _Sulge

en: _Cancel
et: _Tühista

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
et: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Pildistatav ala</span>

en: Entire screen
et: Kogu ekraan

en: Take a screenshot of the entire screen
et: Tee kuvatõmmis kogu ekraanist

en: Active window
et: Käsilolev aken

en: Take a screenshot of the active window
et: Tee kuvatõmmis aktiivsest aknast

en: Select a region
et: Vali ala

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
    
    Press Ctrl while dragging to move the region.
et: Pildistatava ala valimiseks klõpsa ekraanile ilma hiirenuppu lahti laskmata, lohista kursor valitava ala teise äärde ning lase hiirenupp lahti.
    
    Valitava ala liigutamiseks vajuta lohistamise ajal Ctrl nuppu.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
et: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Valikud</span>

en: Capture the mouse pointer
et: Jäädvusta hiirekursor

en: Display the mouse pointer on the screenshot
et: Salvesta hiirekursor kuvatõmmisele

en: Capture the window border
et: Salvesta akna piirjoon

en: Display the window border on the screenshot.
    Disabling this option has no effect for CSD windows.
et: Lisa akna piirjoon kuvatõmmisele.
    Selle seadistuse väljalülitamine ei toimi moodsate CSD akende puhul.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
et: Viivitus enne pildistamist

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
et: Viivitus sekundites enne kuvatõmmise tegemist

en: seconds
et: sekundit

en: _Back
et: _Tagasi

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
et: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Toiming</span>

note: Save option radio button
en: Save
et: Salvesta

en: Save the screenshot to a file
et: Salvesta kuvatõmmis failina

note: Show in folder checkbox
en: Show in Folder
et: Näita kaustas

en: Shows the saved file in the folder
et: Näita salvestatud failide kausta failihalduriga

en: Copy to the clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
et: Kopeeri kuvatõmmis lõikepuhvrisse, et seda hiljem mujale asetada

en: Open with:
et: Ava kasutades:

en: Open the screenshot with the chosen application
et: Ava kuvatõmmis valitud rakendusega

en: Application to open the screenshot
et: Rakendus kuvatõmmise avamiseks

en: Custom Action:
et: Kohandatud tegevus:

en: Execute the selected custom action
et: Käivita valitud kohandatud tegevus

en: Custom action to execute
et: Käivitatav kohandatud tegevus

en: Host on Imgur™
et: Tõsta Imgur™ saiti

en: Host the screenshot on Imgur™, a free online image hosting service
et: Tõsta pilt Imgur™ veebisaiti, mis on tasuta veebiteenus piltide kuvamiseks ja jagamiseks.

en: Watch for sensitive content, the uploaded image will be publicly
    available and there is no guarantee it can be certainly deleted.
    Xfce is NOT affiliated with nor this integration is approved by Imgur™.
    If you use this feature you must agree with Imgur™ <a href="https://imgur.com/tos">Terms of Service</a>.
et: Palun kaalutle, kas antud sisu on sobilik üleslaadimiseks. 
    Üleslaaditud failid on avalikult saadaval ning pole mitte mingit tagatist,
    et neid õnnestub lõplikult kustutada. Xfce ei ole seotud Imgur™
    veebirakendusega ning samuti ei ole nad seda teenust heaks kiitnud.
    Teenuse kasutamisel pead nõustuma Imgur™ saidi <a href="https://imgur.com/tos">Kasutustingimustega</a>.

en: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>Deprecated!</a>
et: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>Kasutuselt kõrvaldatud!</a>

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
et: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Eelvaade</span>

en: Save screenshot as...
et: Salvesta kuvatõmmis kui...

en: Preferences
et: Eelistused

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Custom Actions</span>
et: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Kohandatud tegevused</span>

en: You can configure custom actions that will be available to handle screenshots after they are captured.
et: Sa võid seadistada kohandatud tegevusi, mida saad kasutada peale kuvatõmmise tegemist.

en: Custom Action
et: Kohandatud tegevus

en: Add custom action
et: Lisa kohandatud tegevus

en: Remove selected custom action
et: Eemalda valitud kohandatud tegevus

note: Add custom action name
en: Name
et: Nimi

en: Name of the action that will be displayed in Actions dialog
et: Tegevuse nimi, mida kuvatakse vastavas valikuvaates

note: Add custom action command
en: Command
et: Käsud

en: Command that will be executed for this custom action
et: Käsk, mida käivitatakse antud kohandatud tegevuse puhul

en: Use %f as a placeholder for location of the screenshot captured
et: %f abil märgista tehtud kuvatõmmise asukohta

en: Unable to execute the custom action
et: Kohandatud tegevust ei õnnestu käivitada

en: Invalid custom action selected
et: Valisid vigase kohandatud tegevuse

en: Failed to run the custom action %s
et: Kohandatud tegevust ei õnnestu käivitada: %s

en: PNG File
et: PNG fail

en: JPEG File
et: JPEG fail

en: BMP File
et: BMP fail

en: WebP File
et: WebP fail

en: JPEG XL File
et: JPEG XL fail

en: AVIF File
et: AVIF fail

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
et: <b>Rakenduse käivitamine ei õnnestunud.</b>
    %s

en: Error
et: Viga

en: Upload the screenshot...
et: Laadi kuvatõmmis üles...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
et: Pildi laadimisel imgur saiti laadimisel tekkis viga.

en: Size
et: Suurus

en: Link
et: Aadress

en: Tiny
et: Pisike

en: Medium
et: Keskmine

en: Full
et: Täismõõt

en: Copy
et: Kopeeri

en: View in browser
et: Vaata veebibrauseris

en: Image
et: Pilt

en: Syntax
et: Süntaks

en: Code
et: Kood

en: Type
et: Tüüp

en: Direct image
et: Ainult pilt

en: Link to full size
et: Viide pildile

en: Embed into code
et: Põimi pilt koodi

en: Delete
et: Kustuta

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
et: Seda aadressi saame kuvada vaid ühe korra. Kindlasti salvesta see, kui arvad et võiks olla vaja pilti veebist kustutada. Meil hetkel puudub tugi piltide seostamiseks Imgur'i kasutajakontoga.

en: Deletion link
et: Pildi kustutamine

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
et: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Staatus</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
et: Teave kuvatõmmise kohta

note: Create the user label
en: User:
et: Kasutaja:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
et: Sinu kasutajanimi; kui sul kasutajanime pole, siis palun loo see ülalpool näidatud veebilehel

note: Create the password label
en: Password:
et: Salasõna:

en: The password for the user above
et: Ülalpool näidatud kasutaja salasõna

note: Create the title label
en: Title:
et: Pealkiri:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
et: Kuvatõmmise pealkiri, mida kuvatakse veebis jagatud pildi juures

note: Create the comment label
en: Comment:
et: Kommentaar:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
et: Kuvatõmmise kommentaar, mida kuvatakse veebis jagatud pildi juures

en: Copy the screenshot to the clipboard
et: Kopeeri kuvatõmmis lõikepuhvrisse

en: Delay in seconds before taking the screenshot
et: Viivitus sekundites enne kuvatõmmise tegemist

en: Display the mouse on the screenshot
et: Salvesta hiirekursor kuvatõmmisele

en: Removes the window border from the screenshot
et: Eemaldab akna piirjoone kuvatõmmiselt

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
et: Pildistatava ala valimiseks klõpsa ekraanile ilma hiirenuppu lahti laskmata, lohista kursor valitava ala teise äärde ning lase hiirenupp lahti.

en: File path or directory where the screenshot will be saved, accepts png, jpg and bmp extensions. webp, jxl and avif are only supported if their respective pixbuf loaders are installed.
et: Otsitee või kataloog kuhu kuvatõmmise salvestame; mõeldud png, jpg ja bmp failide jaoks ning webp, jxl ja avif on toetatud, kuid kui „pixbuf-loader“ on paigaldatud.

en: Show the saved file in the folder.
et: Näita salvestatud failide kausta failihalduriga.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
et: Tõsta pilt Imgur veebisaiti, mis on tasuta veebiteenus piltide kuvamiseks ja jagamiseks.

en: Version information
et: Versiooniteave

en: Lists supported image formats, results can vary depending on installed pixbuf loaders
et: Järgnevas on loendatud toetatud pildivormingud ning valikute arv sõltub sellest, kas vajalik „pixbuf loader“ on olemas

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
et: Vastuolulised suvandid: --%s ja --%s ei saa kasutada samaaegselt.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
et: Suvandit --%s saab kasutada vaid koos --fullscreen, --window või --region võtmega. Hetkel seda eiratakse.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
et: %s: %s
    %s --help Näitab täielikku loendit käsurea valikutest.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
et: Tee kuvatõmmised tervest ekraanist, käsilolevast aknast või valitud alast

en: Allows you to capture the entire screen, the active window or a selected region. You can set the delay that elapses before the screenshot is taken and the action that will be done with the screenshot: save it to a PNG or JPG file, copy it to the clipboard, open it using another application, or host it on imgur, a free online image hosting service.
et: Võimaldab sul jäädvustada pildiks tervet ekraani, aktiivset akent või valitud ala. Sa saad määrata viivituse enne pildi jäädvustamist ning tegevuse, mida teha pärast seda. Selleks võib olla salvestamine png- või jpg-failina, kopeerimine lõikelauale, avamine muu rakendusega või tõstmine imgur veebisaiti, mis on veebiteenus piltide tasuta hoidmiseks.
