Xfce Apps - en to fa_IR translation catalogue (80 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
fa_IR: %.2fkb از %.2fkb

en: Transfer
fa_IR: انتقال

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
fa_IR: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">اسکرین‌شات در حال انتقال به:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
fa_IR: اسکرین‌شات

en: _Preferences
fa_IR: _ترجیحات

en: _Help
fa_IR: کمک

en: _Close
fa_IR: بستن

en: _Cancel
fa_IR: ـلغو

en: _OK
fa_IR: ـ‌قبول

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
fa_IR: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">ناحیه برای ظبط</span>

en: Entire screen
fa_IR: کل صفحه

en: Take a screenshot of the entire screen
fa_IR: ثبت اسکرین‌شات از کل صفحه

en: Active window
fa_IR: پنجره فعال

en: Take a screenshot of the active window
fa_IR: ثبت یک اسکرین‌شات از پنجره فعال

en: Select a region
fa_IR: انتخاب یک ناحیه

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
    
    Press Ctrl while dragging to move the region.
fa_IR: جهت انتخاب ناحیه‌ای برای ظبط بر روی نقطه‌ای از صفحه کلیک کتید و سپس بدون رها کردن دکمه موس،نشانگر موس را به به سمت گوشه‌ی دیگر ناحیه مورد نظر حرکت داده و دکمه موس را رها کنید.
    
    برای انتقال ناحیه، هتگام حرکت دادن موس کلید Ctrl را نگه بدارید.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
fa_IR: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">گزینه‌ها</span>

en: Capture the mouse pointer
fa_IR: ظبط نشانگر موس

en: Display the mouse pointer on the screenshot
fa_IR: نشان دادن نشانگر موس در اسکرین‌شات

en: Capture the window border
fa_IR: ظبط حاشیه پنجره

en: Display the window border on the screenshot.
    Disabling this option has no effect for CSD windows.
fa_IR: نشان دادن حاشیه پنجره در اسکرین‌شات.
    غیر فعال کردن این گزینه تاثیری بر پنجره‌های CSD ندارد.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
fa_IR: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">تاخیر پیش از ظبط کردن</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
fa_IR: تاخیر بر اساس ثانیه پیش از ثبت شدن اسکرین‌شات

en: seconds
fa_IR: ثانیه

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
fa_IR: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">اقدام</span>

note: Save option radio button
en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Copy to the clipboard
fa_IR: کپی کردن در کلیپ‌بورد

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
fa_IR: کپی کردن اسکرین‌شات در کلیپ‌بورد تا بتواند بعدا چسباتده شود

en: Open with:
fa_IR: گشودن توسط:

en: Open the screenshot with the chosen application
fa_IR: گشودن اسکرین‌شات توسط برنامه انتخاب شده

en: Application to open the screenshot
fa_IR: برنامه برای گشودن اسکرین‌شات

en: Host on Imgur™
fa_IR: میزبانی در ™Imgur

en: Host the screenshot on Imgur™, a free online image hosting service
fa_IR: میزبانی اسکرین‌شات در ™Imgur، یک سرویس رایگان برای میزبانی آنلاین تصویر

en: Watch for sensitive content, the uploaded image will be publicly
    available and there is no guarantee it can be certainly deleted.
    Xfce is NOT affiliated with nor this integration is approved by Imgur™.
    If you use this feature you must agree with Imgur™ <a href="https://imgur.com/tos">Terms of Service</a>.
fa_IR: مراقب محتوای حساس باشید، تصویر بارگذاری شده به صورت عمومی در
    دسترس خواهد بود و هیچ تضمینی وجود ندارد که بطور کامل قابل حذف باشد.
    نه Xfce وابستگی دارد و نه اینکه این ادغام به تایید ™Imgur رسیده است.
    در صورت استفاده از این ویژگی، باید با <a href="https://imgur.com/tos">شرایط استفاده از خدمات</a> ™Imgur موافقت کنید.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
fa_IR: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">پیش نمایش</span>

en: Save screenshot as...
fa_IR: ذخیره اسکرین‌شات به عنوان...

en: Preferences
fa_IR: تنظیمات

en: PNG File
fa_IR: فایل PNG

en: BMP File
fa_IR: فایل BMP

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
fa_IR: <b>برنامه نمی‌تواند راه اندازی شود.</b>
    %s

en: Error
fa_IR: خطا

en: Upload the screenshot...
fa_IR: بارگذاری اسکرین‌شات...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
fa_IR: هنگام ارسال داده‌ها به imgur خطایی روی داده است.

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Link
fa_IR: لینک

en: Tiny
fa_IR: کوچک

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Full
fa_IR: کامل

en: Copy
fa_IR: کپی

en: View in browser
fa_IR: مشاهده در مرورگر

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Code
fa_IR: کد

en: Type
fa_IR: نوع

en: Direct image
fa_IR: تصویر مستقیم

en: Link to full size
fa_IR: لینک به اندازه کامل

en: Embed into code
fa_IR: جاسازی درون کد

en: Delete
fa_IR: حذف

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
fa_IR: این لینک فقط یکبار نشان داده می‌شود. اگر فکر می‌کنید که ممکن است که بخواهید این تصویر را حذف کنید، حتما آنرا ذخیره کتید. ما در حال حاظر از لینک دادن تصاویر به حساب‌های کاربری imgur پشتیبانی نمی‌کنیم.

en: Deletion link
fa_IR: لینک حذف کردن

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
fa_IR: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">وضعیت</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
fa_IR: جزئیات درباره اسکرین‌شات

note: Create the user label
en: User:
fa_IR: کاربر:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
fa_IR: نام کاربری شما، اگر هنوز نام کاربری ندارید، لطفا در صفحه‌ای که بالاتر لینک شده است یکی ایجاد کنید

note: Create the password label
en: Password:
fa_IR: پسورد

en: The password for the user above
fa_IR: پسورد کاربر فوق

note: Create the title label
en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
fa_IR: عنوان اسکرین‌شات، که هنگام نمایش دادن اسکرین‌شات در سرویس میزبانی استفاده خواهد شد

note: Create the comment label
en: Comment:
fa_IR: نظر:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
fa_IR: یک نظر برای اسکرین‌شات، که هنگام نمایش دادن اسکرین‌شات در سرویس میزبانی استفاده خواهد شد

en: Copy the screenshot to the clipboard
fa_IR: کپی کردن اسکرین‌شات در کلیپ‌بورد

en: Delay in seconds before taking the screenshot
fa_IR: تاخیر بر اساس ثانیه پیش از ثبت اسکرین‌شات

en: Display the mouse on the screenshot
fa_IR: نشان دادن موس در اسکرین‌شات

en: Removes the window border from the screenshot
fa_IR: حذف کردن حاشیه پنجره از اسکرین‌شات

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
fa_IR: جهت انتخاب ناحیه‌ای برای ظبط بر روی نقطه‌ای از صفحه کلیک کتید و سپس بدون رها کردن دکمه موس،نشانگر موس را به به سمت گوشه‌ي دیگر ناحیه مورد نظر حرکت داده و دکمه موس را رها کنید.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
fa_IR: میزبانی اسکرین‌شات در Imgur، یک سرویس رایگان برای میزبانی آنلاین تصویر

en: Version information
fa_IR: اطلاعات نسخه

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
fa_IR: تضاد گزینه‌ها: −%s و −%s نمی‌توانند همزمان استفاده شوند.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
fa_IR: گزینه −%s فقط هنگامی استفاده می‌شود که −تمام صفحه، −پنجره یا −ناحیه داده شده باشد. این نادیده گرفته خواهد شد.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
fa_IR: %s: %s
    استفاده %s help-- برای دیدن لیست کامل گزینه‌های در دسنرس خط فرمان.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
fa_IR: ثبت اسکرین‌شات از تمام صفحه، از پنجره فعال یا از یک ناحیه
