Xfce Apps - en to he translation catalogue (108 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
he: ‏%.2fק"ב מתוך %.2fק"ב

en: Transfer
he: העבר

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
he: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">הצילום מסך כעת מועבר אל:</span>

note: Setup window
en: Screenshot
he: צילום מסך

en: _Preferences
he: _העדפות

en: _Help
he: _עזרה

en: _Close
he: _סגור

en: _Cancel
he: _בטל

en: _OK
he: _אישור

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
he: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">אזור ללכידה</span>

en: Entire screen
he: מרקע בשלמותו

en: Take a screenshot of the entire screen
he: צלם צילום מסך של המסך בשלמותו

en: Active window
he: חלון פעיל

en: Take a screenshot of the active window
he: צלם צילום מסך של חלון פעיל

en: Select a region
he: בחר אזור

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
    
    Press Ctrl while dragging to move the region.
he: בחר איזור לצילום ע"י קליק בנקודה במסך מבלי לשחרר את כפתור העכבר, גרירת העכבר לפינה הנגדית של האיזור, ושחרור כפתור העכבר.
    
    לחץ Ctrl בזמן הגרירה כדי להזיז את האיזור.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
he: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">אפשרויות</span>

en: Capture the mouse pointer
he: לכוד את סמן העכבר

en: Display the mouse pointer on the screenshot
he: הצג סמן עכבר על הצילום מסך

en: Capture the window border
he: צלם את גבול החלון

en: Display the window border on the screenshot.
    Disabling this option has no effect for CSD windows.
he: הצג את גבול החלון בצילום.
    כיבוי אפשרות זו לא משפיע על חלונות CSD.

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
he: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">שיהוי בטרם לכידה</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
he: שיהוי בשניות בטרם צילום מסך נתפס

en: seconds
he: שניות

en: _Back
he: _חזרה

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
he: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">פעולה</span>

note: Save option radio button
en: Save
he: שמור

en: Save the screenshot to a file
he: שמור את צילום המסך לקובץ

note: Show in folder checkbox
en: Show in Folder
he: הצג בתיקייה

en: Shows the saved file in the folder
he: מציג את הקובץ הנשמר בתיקייה

en: Copy to the clipboard
he: העתק אל לוח גזירה

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
he: העתק את הצילום מסך אל הלוח גזירה כך שיהיה אפשר להדביק אותו לאחר מכן

en: Open with:
he: פתח בעזרת:

en: Open the screenshot with the chosen application
he: פתח את הצילום מסך בעזרת היישום הנבחר

en: Application to open the screenshot
he: יישום כדי לפתוח את הצילום מסך

en: Custom Action:
he: פעולה מותאמת אישית:

en: Execute the selected custom action
he: בצע את הפעולה המותאמת אישית הנבחרת

en: Custom action to execute
he: פעולה מותאמת אישית לביצוע

en: Host on Imgur™
he: שמור ב- Imgur™

en: Host the screenshot on Imgur™, a free online image hosting service
he: שמור את צילום המסך ב-Imgur™, שירות אירוח תמונות מקוון חינמי

en: Watch for sensitive content, the uploaded image will be publicly
    available and there is no guarantee it can be certainly deleted.
    Xfce is NOT affiliated with nor this integration is approved by Imgur™.
    If you use this feature you must agree with Imgur™ <a href="https://imgur.com/tos">Terms of Service</a>.
he: שים לב לתוכן רגיש, התמונה המועלית תהיה זמינה ציבורית
    ואין ערובה שהיא תימחק בוודאות.
    אין קשר בין Xfce ואין אישור לשילוב הזה מצד Imgur™.
    אם אתה משתמש במאפיין הזה אתה חייב להסכים ל<a href="https://imgur.com/tos">תנאי השימוש</a> של Imgur™.

en: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>Deprecated!</a>
he: <a href='https://gitlab.xfce.org/apps/xfce4-screenshooter/-/issues/115'>יצא משימוש!</a>

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
he: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">תצוגה מקדימה</span>

en: Save screenshot as...
he: שמור צילום מסך בשם...

en: Preferences
he: העדפות

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Custom Actions</span>
he: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">פעולות מותאמות אישית</span>

en: You can configure custom actions that will be available to handle screenshots after they are captured.
he: אתה יכול להגדיר פעולות מותאמות אישית שיהיו זמינות לטיפול בצילומי מסך לאחר שהם מתועדים.

en: Custom Action
he: פעולה מותאמת אישית

en: Add custom action
he: הוסף פעולה מותאמת אישית

en: Remove selected custom action
he: הסר פעולה מותאמת אישית נבחרת

note: Add custom action name
en: Name
he: שם

en: Name of the action that will be displayed in Actions dialog
he: שם הפעולה שתוצג בדו שיח פעולות

note: Add custom action command
en: Command
he: פקודה

en: Command that will be executed for this custom action
he: פקודה שתבוצע לפעולה מותאמת אישית זו

en: Use %f as a placeholder for location of the screenshot captured
he: השתמש ב-%f כמחזיק מקום למיקום של צילום מסך מתועד

en: Unable to execute the custom action
he: לא ניתן לבצע את הפעולה מותאמת אישית

en: Invalid custom action selected
he: נבחרה פעולה מותאמת אישית לא תקנית

en: Failed to run the custom action %s
he: נכשל להפעיל פעולה מותאמת אישית %s

en: PNG File
he: PNG קובץ

en: JPEG File
he: JPEG קובץ

en: BMP File
he: BMP קובץ

en: WebP File
he: WebP קובץ

en: JPEG XL File
he: JPEG XL קובץ

en: AVIF File
he: AVIF קובץ

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
he: <b>היישום לא היה ניתן לשיגור.</b>
    %s

en: Error
he: שגיאה

en: Upload the screenshot...
he: העלה את הצילום מסך...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
he: אירעה שגיאה במהלך העברת הנתונים אל imgur.

en: Size
he: גודל

en: Link
he: קישור

en: Tiny
he: קטנטן

en: Medium
he: בינוני

en: Full
he: מלא

en: Copy
he: העתק

en: View in browser
he: צפה בתוך דפדפן

en: Image
he: דמות

en: Syntax
he: תחביר

en: Markdown
he: סימון

en: Code
he: קוד

en: Type
he: סוג

en: Direct image
he: תמונה ישירה

en: Link to full size
he: קישור לגודל מלא

en: Embed into code
he: שבץ לתוך קוד

en: Delete
he: מחק

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
he: קישור זה מופיע רק פעם אחת. וודא לשמור אותו אם אתה חושב שאתה עלול למחוק תמונה זו. אנחנו לא תומכים כרגע בקישור תמונות לחשבונות Imgur.

en: Deletion link
he: קישור מחיקה

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Status</span>
he: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">מצב</span>

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
he: פרטים על אודות צילום המסך

note: Create the user label
en: User:
he: משתמש:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
he: שם המשתמש שלך, אם אין לך כזה עדיין אנא צור אחד בדף הרשת בקישור מעלה

note: Create the password label
en: Password:
he: סיסמה:

en: The password for the user above
he: הסיסמה עבור המשתמש לעיל

note: Create the title label
en: Title:
he: כותרת:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
he: הכותרת של צילום המסך, היא תהיה בשימוש כאשר צילום המסך מוצג בשירות אחסון התמונות

note: Create the comment label
en: Comment:
he: הערה:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
he: הערה על צילום המסך, היא תהיה בשימוש כאשר צילום המסך מוצג בשירות אחסון התמונות

en: Copy the screenshot to the clipboard
he: העתק את צילום המסך אל לוח הגזירים

en: Delay in seconds before taking the screenshot
he: שיהוי בשניות לפני ביצוע צילום מסך

en: Display the mouse on the screenshot
he: הצג את העכבר בצילום המסך

en: Removes the window border from the screenshot
he: מסיר את גבולות החלון מצילום המסך

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
he: בחר אזור ללכידה על ידי לחיצה על הסמן של המסך מבלי לשחרר את לחצן העכבר, גרירת העכבר שלך לפינה האחרת של האזור, ושחרור לחצן העכבר.

en: File path or directory where the screenshot will be saved, accepts png, jpg and bmp extensions. webp, jxl and avif are only supported if their respective pixbuf loaders are installed.
he: נתיב קובץ או ספריה בהם צילום המסך יישמר, מקבל סיומות png, jpg ו-bmp. קיימת תמיכה ב-webp, jxl ו-avif רק אם טועני ה-pixbuf שלהם מותקנים.

en: Show the saved file in the folder.
he: הצג את הקובץ הנשמר בתיקייה.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
he: ארח את הצילום מסך אצל Imgur, שירות אירוח תמונות חינמי

en: Version information
he: מידע גרסה

en: Lists supported image formats, results can vary depending on installed pixbuf loaders
he: מספק רשימה של פורמטי תמונה נתמכים, תוצאות משתנות בהתאם לטועני pixbuf מותקנים

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
he: צלם צילומי מסך של המרקע בשלמותו, של חלון פעיל או של תחום

en: Allows you to capture the entire screen, the active window or a selected region. You can set the delay that elapses before the screenshot is taken and the action that will be done with the screenshot: save it to a PNG or JPG file, copy it to the clipboard, open it using another application, or host it on imgur, a free online image hosting service.
he: מאפשר לך לצלם את כל המסך, החלון הפעיל או איזור נבחר. אתה יכול לקבוע את השיהוי עד לביצוע הצילום ואת הפעולה שתתבצע עם הצילום: שמירה לקובץ PNG או JPG, העתקה ללוח הגזירים, פתיחה עם ישום אחר, או שמירה ב-imgur, שירות שמירת תמונות מקוון חינמי.
