Xfce Apps - en to hr translation catalogue (75 entries)

en: %.2fKb of %.2fKb
hr: %.2fKb od %.2fKb

en: Transfer
hr: Prijenos

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">The screenshot is being transferred to:</span>
hr: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Screenshot je premješten u:</span>

en: _Preferences
hr: _Osobitosti

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Cancel
hr: _Otkaži

en: _OK
hr: _U redu

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Region to capture</span>
hr: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Površina za uhvatiti</span>

en: Entire screen
hr: Cijeli zaslon

en: Take a screenshot of the entire screen
hr: Uhvati screenshot cijelog zaslona

en: Active window
hr: Aktivni prozor

en: Take a screenshot of the active window
hr: Uhvati screenshot trenutnog prozora

en: Select a region
hr: Odaberi regiju

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Options</span>
hr: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Opcije</span>

en: Capture the mouse pointer
hr: Uhvati pokazivač miša

en: Display the mouse pointer on the screenshot
hr: Prikaži pokazivač miša na screenshot-u

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Delay before capturing</span>
hr: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Odgoda prije hvatanja</span>

en: Delay in seconds before the screenshot is taken
hr: Odgoda u sekundama prije hvatanja screenshota

en: seconds
hr: sekunde

en: _Back
hr: _Nazad

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Action</span>
hr: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Akcija</span>

note: Save option radio button
en: Save
hr: Spremi

note: Show in folder checkbox
en: Show in Folder
hr: Pokaži u mapi

en: Copy to the clipboard
hr: Kopiraj u međuspremnik

en: Copy the screenshot to the clipboard so that it can be pasted later
hr: Kopiraj sliku u međuspremnik tako da može biti zalijepljena poslije

en: Open with:
hr: Otvori pomoću

en: Open the screenshot with the chosen application
hr: Otvori screenshot izabranim programom

en: Application to open the screenshot
hr: Program za otvaranje screenshot-a

en: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Preview</span>
hr: <span weight="bold" stretch="semiexpanded">Pregled</span>

en: Save screenshot as...
hr: Spremi screenshot kao ...

en: Preferences
hr: Osobitosti

note: Add custom action name
en: Name
hr: Ime

note: Add custom action command
en: Command
hr: Naredba

en: PNG File
hr: PNG datoteka

en: BMP File
hr: BMP datoteka

en: <b>The application could not be launched.</b>
    %s
hr: <b>Aplikacija nije mogla biti pokrenuta.</b>
    %s

en: Error
hr: Greška

en: Upload the screenshot...
hr: Pošalji sliku...

en: An error occurred while transferring the data to imgur.
hr: Došlo je do pogreške pri prijenosu podataka na Imgur.

en: Size
hr: Veličina

en: Link
hr: Poveznica

en: Tiny
hr: Mala

en: Medium
hr: Srednja

en: Full
hr: Puna

en: Copy
hr: Kopiraj

en: View in browser
hr: Pregledaj u pregledniku

en: Image
hr: Slika

en: Syntax
hr: Sintaksa

en: Type
hr: Tip

en: Direct image
hr: Direktna slika

en: Link to full size
hr: Poveznica na punu veličinu

en: Embed into code
hr: Ugradi u kod

en: Delete
hr: Izbriši

en: This link only shows up once. Make sure to save it if you think you might be deleting this image. We don't currently support linking images to Imgur accounts.
hr: Ovaj link pojavljuje se samo jednom. Spremite poveznicu ako ćete možda brisati sliku. Trenutno ne podržavamo povezivanje s Imgur računom.

en: Deletion link
hr: Poveznica za brisanje

note: Create the information dialog
en: Details about the screenshot
hr: Detalji o snimci zaslona

note: Create the user label
en: User:
hr: Korisnik:

en: Your user name, if you do not have one yet please create one on the Web page linked above
hr: Vaše korisničko ime. Ako ga nemate možete ga stvoriti na mrežnoj stranici s gornje poveznice

note: Create the password label
en: Password:
hr: Lozinka:

en: The password for the user above
hr: Lozinka za gornjeg korisnika

note: Create the title label
en: Title:
hr: Naslov:

en: The title of the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
hr: Naslov slike zaslona koji će se koristiti pri prikazu slike na servisu za pohranu slika

note: Create the comment label
en: Comment:
hr: Komentar:

en: A comment on the screenshot, it will be used when displaying the screenshot on the image hosting service
hr: Komentar za sliku koji će se koristiti pri prikazu slike na servisu za pohranu slika

en: Copy the screenshot to the clipboard
hr: Kopiraj sliku zaslona u međuspremnik

en: Delay in seconds before taking the screenshot
hr: Odgoda u sekundama prije hvatanja screenshota

en: Display the mouse on the screenshot
hr: Prikaži miša na screenshot-u

en: Select a region to be captured by clicking a point of the screen without releasing the mouse button, dragging your mouse to the other corner of the region, and releasing the mouse button.
hr: Površinu za hvatanje odaberite tako da pritisnete i držite lijevu tipku miša na početnoj točci potom povucite pokazivač do krajnje točke i pustite tipku.

en: Host the screenshot on Imgur, a free online image hosting service
hr: Pohrani uhvaćenu sliku na Imgur, besplatan servis za pohranu slika

en: Version information
hr: Informacije o inačici

en: Conflicting options: --%s and --%s cannot be used at the same time.
hr: Sukobljavajuće opcije: --%s and --%s ne mogu biti korištene istodobno.

en: The --%s option is only used when --fullscreen, --window or --region is given. It will be ignored.
hr: Opcija --%s koriste se samo kada su zadane --fullscreen, --window ili --region. Sada će biti ignorirana.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
hr: %s: %s
    Pokušajte %s --help kako biste vidjeli potpunu listu dostupni command-line parametara.

en: Take screenshots of the entire screen, of the active window or of a region
hr: Uhvati screenshotcijelog zaslona,aktivnog prozora ili regije
